I een Kantoorbediende. ir CLUBN1EUWS DER A. F. C. AJAX 11 geen seizoen meegemaakt, waarin tot 't einde met zooveel entrain gespeeld werd, als 't af- geloopen seizoen. En wat vooral opvalend was, er is uitstekend voetbal vertoond. Vooral Ajax 5 en 7 hebben diverse schitterende wed strijden gespeeld. Ajax 5 is zoo goed als kampioen; Zondag a.s. tegen V.V.A. 3 zal de definitieve beslissing wel vallen. Met Ajax 7 spant 't nog; de concurrent, S.D.S. 2, spant alle krachten in, om ons nog vóór te komen. Doelpunten maken is voor onze jongens in de komende wedstrijden 't devies. Ajax 8 is reeds definitief kampioen, evenzoo Ajax Jun. A. De adspiranten-elftallen hebben 't niet tot 'n kampioenschap kunnen brengen, doch zich overigens uitstekend geweerd. Vooral het B- elftal heeft tot 't laatst z'n best gedaan, om den kampioenstitel in de wacht te sleepen. In totaal zijn dus 2 elftallen reeds kampioen, een is 't zoo goed als zeker en nummer vier wordt 't zeer waarschijnlijk; dus 4 van de 8. Nogmaals hulde. Adé. Ons geïllustreerd nummer- \t' ik. De uitgave van ons Jubileumnummer is met succes bekroond geworden. De sportpers, zelfs de dagbladpers, heeft met veei waardeering van deze uitgave melding gemaakt. Waar ik mij tot taak gesteld had, het nummer gereed te hebben op het Reünistendiner, zijn door de drukte eenige fouten in het boekje ingeslopen, welke men dus de Redactie niet euvel moet duiden. Ik maak van de gelegenheid gebruik den medewerkers nogmaals hartelijk dank te zeggen. Tevens dient hier gememoreerd de uiterste zorg, die de firma Jesse, onze drukker, aan het rummer heeft besteed. Men heeft zelfs d^n laatsten nacht doorgewerkt, om aan onze eischen te kunnen voldoen. Het spijt mij, dat ik door de betrekkelijk be perkte middelen zeer heb moeten beperken, waardoor tal van mannen, als Ziegler, Hoog land e. a., die toch ook veel op den voorgrond zijn getreden, in het vergeetboek zijn geraakt. Ik hoop echter, dat bij ons zesde lustrum een officieel gedenkboek zal worden vervaardigd en de samensteller dan ieder het zijne geven kan. Moge het bescheiden feestnummer door een ieder trouw worden bewaard. J. J. G. vty 'F Ons Blad. i l Door de feestdrukte komen wij ditmaal nog met een iets kleiner nummer uit. Het volgende nummer bestaat wederom uit de gebruikelijke 8 pagina's. 'O De Bekerwedstrijden. Door de belangrijkheid van ons feest heb ben wij ditmaal weinig ruimte voor ons daad werkelijk voetbal. Toch zou het van weinig w aai deering getuigen, als wij geen pluim op den hoed plaatsten van onze reserves, die res pectievelijk V.l.O.S. en Friesland, den Noor delijken le-klasser, hebben geslagen. Door deze schitterende prestaties heeft Ajax haar kans op den beker behouden. A.s. Zondag gaat een sterke combinatie C.V.V. te Rotterdam be- stiijden en ais wij dezen wedstrijd winnen, krijgen wij een kleine kans op de finale. Zoo als gezegd, danken wij dit hoofdzakelijk aan ons tweede elftal, waardoor is gebleken, dat wij wel over een keurig tweede elftal beschik ken. Bravo! Op een Jabpiekskantoop kan direct geplaatst worden Bekendheid met inkoop van materialen strekt tot aanbeveling Opgave met verlangd salaris, leeftijd en afschriften van getuig schrift worden ingewacht bij den Heer A. ROUS Jr, Veerstraat 13, Amsterdam. ~/J

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 5