Hotel Café Restaurant „METROPOLE" Gelegenheid voor Clubdiners en Vergaderingen CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Receptie-album, aangeboden door de Feest-Commissie. ets, aangeboden door D.F.C. ets, aangeboden door M.V.V. zilveren legpenning, aangeboden door Heracles. zilveren legpenning, aangeboden door Friesland, aardewerk inktstel, aangeboden door O.D.E. foto, aangeboden door Neptunus, Rot terdam. Rembrandtplein 22 Telefoon 48541. Aanbevelend G. CH. DO ON. Dis is een greep uit de talrijke cadeaux, die Ajax werden aangeboden en alhoewel het een voudigste geschenk door Ajax op dezelfde waarde wordt geschat als het kostbaarste, dient hier ver meld, dat geen kosten ontzien zijn om Ajax iets moois aan te bieden. Wij zijn eenvoudig verrast door het kapitaal dat de waarde der prijzen uitmaakt. Het vaandel van de eereleden, de medaillekast ontwerp Roo- denburg, de gouden H.V.V.-medaille, het Blauw- Wit inktstel, het zijn geschenken, die stuk voor stuk honderden guldens kosten, doch zooals gezegd, ze zijn ons evenveel waard als de eenvoudige foto die „onze" jongens in hun voetbalpakje ons prompt drie uur kwamen aanbieden en welke hulde ons letterlijk de keel snoerde. Het is dubbel jammer, dat thans een clubhuis ontbreekt, waardoor alle mooie prijzen schitterend zouden uitkomen. De leden hebben echter kunnen constateeren, dat de eereteekenen door Ajax in de afgeloopen 25 jaren goed bewaard zijn en er behoorlijk uitzien. De serie nieuwe trophëeen wordt er bijgevoegd, waardoor de verzameling wel zeer aan belangrijkheid heeft gewonnen. Tal van clubs en organisaties als Sparta, A.S.C., Hercules, Zilveren Voetbal Commissie, Zwaluwen, Sportpark, American Hotel, enz., enz., kwamen ons verrassen met de schoonste bloemenmanden. Dit alles en alles tezamen maakte, dat de huldiging werd de climax van ons Zilveren Jubileum. Reeds thans zijn wij begonnen allen die ons gehuldigd hebben, hartelijk dank te zeggen voor al het schoons, doch het zal nog wel enkele weken duren vooraleer wij ieder op waardige "v^ijze onzen dank hebben betuigd, zoo groot is de lijst van hen, die daarvoor in aanmerking komen. J .J. G. v!' Schriftelijke gelukwenschen. ïlC z 'h Wij ontvingen enkele honderden schriftelijke geluk wenschen. Een der voornaamste is wel die van den Duitschen Voetbal Bond. Wij drukken het schrijven hier onder af: Kiel, den 23. Marz 1925. An den V. V. A. „Ajax", Amsterdam. Sehr geehrte Herren! Wir verfehlen nicht, Ihnen anlasslich Ihres Silber- Jubilaums die aufrichtigen Glückwiinsche des Deutschen Fussball-Bundes zu übermitteln. Unsere Jubilaen sind Meilensteine am Wege der Ge- schichte des Fussballsportes. Im stolzen Bewusztsein des Geleisteten darf man daselbst eine kurze Rast halten, und aus dem Rückblick über die an Arbeit, aber auch an Erfolgen reiche Vergangenheit neue Kraft zu schöp- fen für die Weiterführung des begonnenen Werkes. Der Sport stellt an uns alle, die wir uns ihm widmen, grosse Anforderungen, denen wir nur gewachsen sind, wenn wir uns stets das hohe Ziel vor Augen halten: Pro patria est dum ludere videmur. In diesem Sinne wünschen wir Ihnen, sehr geehrte Herren, an Ihrem Jubeltage eine an Erfolgen reiche Zukunft und ein gutes Gelingen Ihrer Jubilaumsveran- staltung. Wir begrüssen Sie, sehr geehrte Herren, mit vorzüglicher, sportlicher Hochachtung! DEUTSCHER FUSSBALL-BUND. Prasident. -J)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1925 | | pagina 3