CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 155 vt/ VAR IA. I l l 'b IV. Wij vernemen dat Frans Couton binnen enkele weken zijn plaats in het eerste elftal weer zal kunnen innemen. Hij is weder met de oefeningen begonnen, doch zal eerst uitkomen als zijn blessure absoluut genezen is. De veteranen spelen zeer waarschijnlijk a.s. Zondag tegen H.B.S. te 's Gravenhage. Spelers ontvangen bericht. De heer C. Geudeker, in extase gebracht door de Jazz-Band op onzen Feestelijken Clubavond heeft het initiatief genomen tot het vormen van een Ajax Jazz-Band. Alle liefheb bers die viool, mandoline, banjo etc. bespelen wordt verzocht zich te wenden tot den heer C. Geudeker, Mauritskade 100, alhier. Met eenige oefening kunnen wij in Maart dan be schikken over een eigen Band, die onzen Fees ten zeker de noodige luister zal bijzetten. Tal van clubs hebben hun eigen Bands reeds. Dat Ajax spoedig moge volgen! Op den tweeden Kerstdag speelt Ajax I tegen een versterkt Willem II, Zuid. eerste klasser. De heer Van Gessel zal zich waarschijnlijk met de rechtspraak belasten. De Feestcommissie zal haar ontwerp voor de Jubileumfeesten een dezer dagen aan het Be stuur overhandigen. Wij herineren, op verzoek van Jan Schoe- vaart c-s., er aan dat a.s. Vrijdag op Clubavond „Gekiend" wordt om wildprijzen. Allen heeren wordt ver zocht een poging te wagen een stuk „wild" te winnen. Men weet dat de wedstrijden in de bovenzaal van de Karseboom gehouden worden. De Clubavondcommissie brengt dank aan alle dames en heeren die j.l. Vrijdag ons feest door zang e.a. op hebben geluisterd. 'b NAGEKOMEN BERICHT. j $7 Ajax I speelt op 26 Dec. a.s. thuis tegen Willem II, Tilburg. Op een der beide Kerst dagen speelt Ajax II voor de Hortus-Beker wedstrijden tegen S.D.W. Correspondentie. Wima. Uw klacht is niet gegrond. Wij hebben de redactie van den aan hef dus iets veranderd. U krijgt ruimte genoeg, meer dan anderen zelfs. Maakt U uwe bijdra gen op de normale lengte s.v.p. Uw verzoek hebben wij ingewilligd, doch dat is overigens een zaakje tusschen ons. Voor het volgende nummer enz. dus de middenmaat? Intusschtn gelukgewenscht met het reuzen-resultaat. Zeker Jan de Boer die een voorname rol speelt?' REDACTIE. elftal opnemen. Red.) speelde veel beter tegen haar tegenstandster „Police" dan de score 41 doet ver moeden en het dient gezegd dat de „Gymkhana" met veel fighting spirit is begonnen. Gedurende het geheele seizoen heeft pech deze ploeg achtervolgd. Verschil lende spelers hebben periodes van rust moeten nemen doordat men in een of anderen wedstrijd geblesseerd werd en daardoor was het team nooit op volle sterkte. Onder deze omstandigheden heeft men echter gedaan wat verwacht kon worden. J.l. Zaterdag was het team opnieuw gehandicapt, daar Winton, Sweet, Mainey, Ashton, Seeley and Coomber op de invalidenlijst ston den. Het is typisch dat eerst aan het einde van het seizoen is gebleken welk een aanwinst men had bij de ontdekking van M a a s e n. l

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 7