1 ^3 No. 17 ZATERDAG 1 NOVEMBER 1924 7de JAARGANG. KRONIEK. Wij moeten tevreden zijn! Uit twee vrij zware matches drie punten te boeken is een resultaat dat gunstig mag heeten. Niettemin kunnen wij over den thuismatch tegen H. B. S. niet hemelhoog juichen. Er is vrij laksch, en door de voorhoede vooral onproductief ge speeld. Had Geudeker's groote teen even voor het einde het juiste gat niet gevonden, waar de gelijkmaker in verdween, dan hadden de som bere Hagenaars ons geklopt. De H. B. S. ver dediging, met den internationaal Vermetten aan het hoofd, heeft alle aanvallen zonder moeite doorstaan en ook de oude voetbalrot Pinto zat er goed tusschen. Tien minuten na het begin zwichtte Jan de Boer voor een goed doch o.i. wel houdbaar schot. Aangespoord door dit suc ces hebben de Hagenaars puik gespeeld, doch Fons Pelser, André de Kruyff en Jan de Boer bleken verder niet te vermurwen. Wij maak ten, zooals gezegd, eerst even voor het einde gelijk en de 9000 toeschouwers gingen tenslotte nog tevreden weg. Verschillende Ajacieden en supporters hebben zich tijdens den wedstrijd niet correct tegen den scheidsrechter gedragen! De heer Vuyk, die ër dezen middag niet goed in was, werd zelfs eenige malen het mikpunt van onwellevende uitroepen. Laat alle Ajacieden dergelijke acties in; den kiem smoren en als men in den buurt van een onbeleefde voetbal fanatiekeling zit, zorgen dat de man zich cor rect gedraagt. Ons publiek wordt gerekend tot 't meest correcte publiek van heel de geheele Nederlandsche voetbalbewegingLaat ons pal staan dat die roep blijft bestaan. Het bestuur zal intusschen zoo noodig maatregelen treffen tegen eventueele „beschermers van het recht"! Tegen D. F. C. in Dordrecht heeft ons elftal fraai gewonnen, fraaier dan de cijfers wel uit wijzen. De overwinning is juist zoo mooi om dat door het verdedigende Ajax 6-tal zoo ver duiveld hard en goed is gewerkt. Vooral in de tweede helft waren de heeren in hun element. '±MfÊUzl »7* iW.\mii *7£1M MJ hWif 'F Een teleurstelling tegen H.B.S. In Dordrecht een fraaie overwinning.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 1