{r'~ CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX =^1 fjorden heeft men vanaf Floien. Voor hen die de eerste keer in een bergspoor zaten was de kabelbaan naar boven, eindigende op een bergplateau iets zeer schoons! Doch ook voor hen die deze sensatie reeds vroeger hadden was deze trip wel het mooiste van wat wij in. deze dagen aanschouwden. In Bergen had ons Bestuur een match geor ganiseerd tegen Brann, kampioen van Noor wegen 1923. Brann heeft een schitterend, in het dal gelegen terrein. Tijdens onze in de Daar men niet het minste bezwaar had dat Jack meespeelde, (waarom ook niet? Jack is meer meer lid en ons aller vriend, dan trainer op deze reisjes) fungeerde deze jonge senior weer als rechts buiten. Hij was voor den bak ker!! De Noren, met hun twee internationals, speelden een zeer fair en snel spel, doch Deen en Couton en daarachter de Boer morgenuren gebruikelijke verkenning naar het terrein bleek het, dat deze Noren een juweel van een veld hebben. Het mooiste terrein dat wij kennen, n. 1. dat van de Hil- versumsche cricket club kan alleen met dit terrein wedijveren. Een prachtig gelijke grond, met dik gras begroeid en ze,er goed onderhouden. Het spelen moet hier ideaal zijn. Onze spelers hebben het precies zoo bekeken en speelden voor wat zij waard waren. Volkers zijn heupbeen wilde nog niet, waarop Schetters meedeed. De heeren stelden zich op met: de Boer Deen Couton Martens de Bois Rijnders Reijnolds Schetters de Kruijff Rutte Addicks. waren safe als de bank van Koolhaas op het Rokin. De halfs waren eveneens zeer goed, behalve Joop JVlartens in de eerste helft. De laatste herstelde zich in de tlweede 76 X>£ IN0LD5 Na een mooie autorit in schoon Christiania. Foto Andersen. helft geheel en al en was toen plots de beste speler van onze „side". Na een gelijk opgaand spel werd Ajax sterker. Rutte fabriekte 3 minuten voor tijd nummer een, terwijl André het vonnis voltrok met een beauty van een doelpunt. Ook in dezen wedstrijd bleek de scheidsrechter uitnemend. ül KvuuTT Ditmaal hebben wij wel

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 6