80 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX fljax 5 nog kampioenskansen. lndentiteitskaarten. Adspiranten A. V Nog een Ajacied naar de Olympiade. flthletiek Een eere-saluuNsehot (r Naam Adres Lidmaatschap Namen voorstellers J. v. d. Kamp Villa Maria te Dongen werkend lid gaf zich op E. Möhring J, v. Campenstraa\51 huis W. Melkman P,Nieuwlandstraal47 huis Ph. Paulsen en H. v. d. Veen M. v. d. Maas le v. d. Helststrafat 65 J. Harinck en Gupffert W. C. Jurgens Gerard Doustraat 64 denzelfden A. H. v. Kol Ferdinand Bolstraat 3011 J. Hassink en M. J. Koolhaas B. J. Neijssel le Jan Steenstraat 122 gaf zich op W. H. C. Lieven Beukenplein 12 J. A. Burk en Koolhaas J. H. Kemner 2eJ.v. d. Heijdenstrtat391] adspirant lid Fons en Joop Pelser H. A. Holtzappel Cooperatiestraat 3) huis Dr. A. Keesing en K. Kooiman B. v. Vlier Gov. Flinckstraat IQ3UX f denzelfden A. Papier Tolstraat 471 gaf zich op J. Zwaaf Tolstraat 45 huis H. Hassink Ferd. Bolstraat 4811 M. J. Koolhaas en J. Hassink Amstelveenscheweg 65 J. J. GROOTMEIJER, Telefoon 25005 Secretaris. Volgende week wordt de wedstrijd Ajax 5Zeebugia2 op ons veld overgespeeld, waarschijnlijk op Zatedag- avond. Ik vertrouw, dat alle spelers dezen wedstrijd asook die tegen Oosterpark 2 op zullen komen. M. J K. Op ons verzoek is Zaterdag 1.1. op de A.V.B.vegade- ring besloten de indentiteitskaarten van het vorip jaar te gebruiken. Echter moeten ze dan aan den achtrkant door den Secretaris-Penningmeester van den A.V.E afge stempeld worden. Voor onze leden is dit een vooreeltje, daar nu geen portretten noodig zijn. Ik verzoek de leden de kaarten van het vorige jaar zoo spoedig mogejkaan M. J. KOOLHAAS Oranje Nassaulaan 81, in te snden. Mochten er leden zijn die de oude kaarten kwijt zn, dan kunnen ze tegen inlevering van 2 portretten eeneiieuwe kaart bekomen. M.J. K. Ajax A Adspiranten moeten nog twee wedstrijdn tegen Blauw Wit A. spelen. Vorige keer hebben verskillende adspiranten hun elftal in den steek gelaten, hetpen zeer ONSPORTIEF is legen over O. V.V. O., dhevenals BI. Wit kampioenskansen heeft. Zaterdagavond a.s, zal op het BI. Wit terjin in de WATERGRAAFSMFER, (dus niet in het Stiion) de eerste wedstrijd gespeeld worden, terwijl devolgende week dan op ons veld de returnwedstrijd gepeeld zal worden. Jongens ik reken er op, dat jullie allnaal pre- L. Dekker, die de laatste jaren verschillende malen voor de veteranen uitkwam, gaat met de Amstelploeg als stuurman naar Parijs. Veel succes wenschen we hem toe en hopen, dat in 1928 Ajax niet alleen voor voetbal, maar ook leden van eigen roei, zwem, cricket, honkbal, athletiekafdeeling zullen afvaardigen. vt' TJT vt/ T De Amsterdamsche Athl. Bond organiseert een Athletiekdag voor voetballers op 17 Aug. a.s. op nader bekend te maken terrein. Indien er liefhebbers zijn die mede willen dingen aan hardloopen, 100, 400, 800, 1500 M.; verspringen, hoogspringen maanloop, kogelstooten, discus of speer kan men zich hier voor vóór 1 Aug. a.s. bij den Heer Koolhaas aanmelden. Gisteravond vóór onze bestuursvergadering heb ik gelegen heid gevonden een paar worden te spreken tot onzen voorzitter den Heer W. F. Egeman en onzen secretaris J. J. Grootmeijer. Het was n.l. op dien dag juist tien jaren geleden dat onze Algemeene Vergadering beide Heeren in hunne functies be noemde. In deze tien jaren hebben beide bestuurders heel veel goeds tot stand gebracht en heel veel werk voor onze organisatie verricht. Eerst in later jaren zal blijken hoe groot de stoot ge weest is die beide Heeren gegeven hebben in het leven en gedijen van Ajax. Wij moeten hier zeer erkentelijk voor zijn en ik meende namens onze geheele club te spreken toen ik Egeman en Grootmeijer daarvoor dank heb gezegd. Wars van ieder huldigingsbetoon als de jubileerenden zijn, meende ik dat dit wel het minste was wat wij ten opzichte van beide Heeren konden doen. Moge wij nog vele jaren de vruchten van hun vereenigingswerkplukken! M. J. KOOLHAAS.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 10