r 70 ONS FEEST. Ons jaarfeest in Bellevue is wederom een groot succes geworden. Een goede training voor ons 25 jarig festijn, dat wij in Maart a.s. gaan vieren. Een uitstekend cabaret-variété programma heeft een 1000 tal bezoekers tot middernacht bezig gehouden en daarna is tot vier uur volop gedanst. Ondanks het feit dat de muziek lichtelijk „slow" was, bleef de stem ming er in. Zooals gezegd Ajax kan met vol doening terugzién op de wijze waarop ons 24 jarig jubileum officieus is herdacht. BERICHT. In verband met mijn vacantie verschijnt het blad heden in plaats van op 1 Juni j.l. Het volgende nummer verschijnt den lsten Juli a.s. Op 15 Juni wordt dus geen Ajax-Club- nieuws toegezonden. J. J. GROOTMEIJER. Oefenwedstrijd. Op 22 Juni a.s. wedstrijd Zeeburgia IAjax- comb. op Zeeburgia-terrein ter gelegenheid 5- jarig bestaan Zeeburgia. Spelers ontvangen bericht. Cricket. Des Dinsdags op het Ned. Bank-terrein, aan vang 7 uur. A.s. Dinsdag eerste oefenavond. Ieder, die liefhebberij heeft, is welkom. Gedurende de trip naar Scandinavië zullen de Heeren de Munnink en F. Schoevaart zich met de leiding van cricket belasten. Clubinsignes. De nieuwe clubinsignes zijn gereed gekomen. Een keurig insigne, dat tegen den prijs van 0.75 beschikbaar is bij den Heer Koolhaas, die de insignes gaarne na onzen toer, aan be langstellenden zal toonen. j INGEZONDEN. Het ingezonden stukje van W. D. heeft m.i. de eenige verdienste, dat het veel onnoodig IV stof doet opwaaien. Afbrekende kritiek is zoo verbluffend gemakkelijk, en „perspectief" opent een dergelijk epistel helaas niet. We missen nog steeds „receptenvoor het KokKerellen van „Sterren"en ook ontbreekt ons helaas„DeWon- pan" voor het fabriceeren van goalmakende- voorhoede's, voedende-half-linie's, trapvaste- backs en waterdichte-keepers. De elftal-com- missie's en trainer deen echter wel hun uiterste best, en betrachten de grootst mogelijke on partijdigheid om de diverse elftallen zoo goed mogelijk op te stellen. Wél heeft de wedstrijd tegen Z.A.C. geleerd, dat onze reserves helaas nog lang niet capabel zijn, de spelers uit het eerste elftal dragelijk te kunnen vervangen, en zijn we het met W. D. eens, dat onze trainer zich hoog noodig eens extra in moet spannen, bij de reserves de fijne puntjes aan te brengen. Wanneer deze heeren nu zelf maar een beetje mee willen werken, zullen wij heusch dezen zomer wel resultaten kunnen bereiken. We betreuren het, dat W. D. geen namen noemt van voorhoede-spelers, die niet in het eerste thuis-hooren, anders konden we hem misschien meer uitvoerig van repliek dienen. Nu loopen we altijd kans, dat wij de verkeerde personen gaan verdedigen. Dat W. D. Zondags bij het eerste niet vol doende geniet, doet ons natuurlijk zéér véél leed, en voor hem zijn we in de wolken, dat zijn lijden „voor dit seizoen tenminste", afge- loopen is. Diverse lagere elftallen moeten nog wel eenige competitie-wedstrijden spelen, maar we vermoeden dat W. D„ „zooals we helaas zoo veel tribune-leden hebben", zich alleen maar voor het eerste-elftal interesseert. J. SCHOEVAART. De Heer W. D. had in zijn ingezonden stuk man en paard genoemd. Wij achtten het bij plaatsing beter die namen te laten vervallen, zoodat de Heer W. D.'s artikel meer in 't algemeen moet worden genomen. O.i. kan 't geen kwaad somwijlen eens flink kritiek uit te oefenen. Wij zijn het echter met den Heer J. S. eens wat betreft „la critique est facile. etc. REDACTIE. j)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 7