r j CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Mag ik H.H. Spelers nog eens beleefd doch DRINGEND verzoeken met afschrijven niet te wachten tot des Zaterdagsavonds. Dikwijls wordt hierdoor op Zaterdagavond, die ik even als U gaarne als een uitgangsavond beschouw, mij onnoodig veel last veroorzaakt. M. J. K. TRAININGSAVONDEN. Op verzoek van Jack Reynolds besloot de Training-commissie de volgende oefenavonden vast te stellen. Dinsdags- en Vrijdagsavonds voor oudere leden. Woensdagavonds voor juniores en adspi- ranten. Men wordt verzocht zooveel mogelijk te komen oefenen. ünze Seandinauisehe trip j s In onze laatste Bestuursvergadering werd besloten dat de trip edfinitief doorgaat. Het ge zelschap zal uit 20 personen bestaan. Wij vertrekken op 7 Juni a.s. en keeren 14 dagen later terug. Tot algeheel leider van den toer werd de Heer J. J. Grootmeijer benoemd. Er kwam in het programma een kleine wijziging; wij spelen n.l. op 8 Juni a.s. eerst te Hamburg tegen „Al- tona", in plaats van te Copenhagen. De E. C. besloot de volgende spelers uit te noodigen de reis mede te maken. Jan de Boer, F. Pelser, Couton, de Kruijff, J. Hassink, J. Martens, de Natris, Rutte, Brokmann, Volkers, Hamel, Deen, Hoogland, J. Pelser, Addicks en Delsen. Mochten onverhoopt een o.f meer spelers ver hinderd zijn op reis te gaan, dan zijn als reser ves gesteld: Rijnders, de Bois en Geudeker. Dezen 19 spelers wordt beleefd doch dringend ver zocht voor of op 8 Mei a.s. aan het secretariaat te berichten of men gelegenheid heeft mede te gaan. IV 55 Is op dien datum geen bericht ontvangen, dan beschouwt het Bestuur de betreffende spelers als verhinderd. In verband met passen enz. is 8 Mei definitief de uiterste termijn, ter wijl deze mededeeling tevens als uitnoodiging geldt. HET BESTUUR. ONS JAARFEEST. Op Zaterdag 17 Mei a.s. wordt ons Jaarfeest gehouden, waarvan de organisatie werd toe vertrouwd aan een Commissie, bestaande uit J. J. Grootmeijer, Jan Schoevaart en onder- geteekende. Alle uitnoodigingen zijn bereids verzonden en ieder, die zijn berichtkaart nog niet heeft ingezonden wordt verzocht dit omgaande te doen, opdat men van teleurstelling is gevrij waard. Introducties kunnen niet verstrekt wor den, daar alleen de Ajax-familie huize Bellevue tot het nokje toe zal vullen. Natuurlijk krijgen gehuwde zoowel geëngageerde leden een in troductie voor hunne dame. Het programma is nog niet definitief vastgesteld. Wel heeft de Commissie reeds enkele nummers op het oog, doch in het volgende Clubblad zullen wij eerst meerdere bijzonderheden kunnen mededeelen. Het feest vangt uiterlijk om 8% uur aan. Tij dens de cabaretnummers, het zal natuurlijk een cabaretavond worden, blijven de deuren gesloten. Prettige muziek, een prettig bal, een bloe metje voor de dames enz., U ziet, wij stellen ons voor een leuk feest te arrangeeren. Wat wij van U verlangen is „goede, prettige stem ming", opdat ons 24e Jaarfeest klinkt als een klok. Wij besloten, zooals de laatste jaren de gewoonte is, niemand, noch Bestuur, spelers of leden een souper aan te bieden. Wel bestaat hiertoe de gelegenheid, doch er is geen offi cieel souper. Verder wordt aan niemand toe gang verleend zonder vertoon van de door de Commissie afgegeven kaarten. M. J. KOOLHAAS, Feestcommissie-Secr.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 9