CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 37 1 I A.V.B. KRABBELS. INZINKING? Tot mijn spijt ben ik dezen keer verhinderd een volledig A.V. B.-overzicht te geven. Wat betreft de te behandelen stof is dat nu bepaald zoo jammer niet. Onze elftallen stellen na her vatting der competitie meer en meer teleur. Den 16en Maart was het meer dan bar, 3 on geslagen leiders in hun afdeeling, Ajax IV, V en Adsp. A kregen alle 3 klop. Ajax IV, een elftal, waarvan wij een ongeslagen kampioen schap verwachtten, verloor met 21 van T.O.Q. II. De kans op 'n gelijk spel, 'n penalty 1 min. vóór tijd, werd niet benut. Zelfs dit elf tal moet nu nog oppassen, wil het kampioen schap haar ten deel vallen. Ajax V heeft in de afgeloopen periode kans gezien haar schitterende kans te verprutsen. Van Bl.-Wit we d met 41 verloren. Over 't vertoonde spel in deze ontmoeting zulen we maar zwijgen. Middenlinie en keeper uitgezon derd, was 't miserabel. Ajax VI hebben we 'n heel goeden wedstrijd zien spelen tegen Bl.-Wit V. Harinck, Hof, Kermer en Muller vormden met den invaller 'n een voorhoede, die het B.-W. V lastig genoeg heeft gemaakt. 44 was het resultaat. De volgende week werd van R.C.H. II me,t 03 verloren. Ajax 7 en 8 zullen we onbesproken laten. De A-jun. hebben zeer verdienstelijk werk geleverd door een gelijk spel tegen Bl.-Wit A* Het 11 resultaat, dat bij winnen van 'n han gend protest 21 voor ons kan worden, is méér dan wij verwacht hadden. Zondag j.l. ging de strijd tegen de A.F.C.- jun. Een slecht gespeelde wedstrijd, echter met een goed resultaat, n.l. 52 voor ons. De A-adsp. hebben, zooals reeds vermeld, ook een einde aan hun ongeslagen record ge maakt door een 30 nederlaag tegen Z.F.C. in Zaandam. Niettemin houden onze adspiranten een goede kans op het kampioenschap. Vol houden boys! We zullen het hierbij laten. Volgenden keer een betere krabbel, en naar ik hoop, betere resultaten. ADé. Adé moest om familieredenen (er werd een flinke Adé geboren) ditmaal korter dan anders met zijn berichten zijn. RED. I I vf. A. D. W. 2 Ajax 6 B. 2—2. Elf tegen zeven en nog konden we dezen wedstrijd niet winnen; we leeren het toch nooit! Als van ouds begonnen we zeer laat met de volgende opstelling: Lam Schaeffer Mast Liedermooy Benjamins de Jongh Heckman Overeem Pijnappels Strikkers de Boer Dus geheel volledig, wat in langen tijd niet gebeurd was, zeker naar aanleiding van Tric-Trac's loflied op 6 B. Haast zou ik den geachten dichter verzoeken nog meer rijmen te verzinnen dan ben ik verzekerd van een volledige ploeg bij den eerstvolgenden rrat^h. Wanneer?Tegenwoordig spelen we om dé vijf weken Nu nog iets over den wedstrijd. Tienus trapt af met 't aangezicht naar de Kruislaan, doch nauwelijks rolt de bal of des scheidsrechters fluit snerpt door het luchtruim voor off-side. Deze speelde hier de hocfdrol: bij Holland-België floct de referee 176 maal, doch bij ons zeker 200 maal. Het werd een nachtmerrie, 't geluid is nog mijn ooren niet uit. Als een onzer naar den bal keek was 't reeds buitenspel. Na ongeveer een kwartier spelen zet de linksbuiten van A.D.W. voor, de linksbinnen schiet hard in, Lam grijpt nog naar den bal, doch is er mede over de lijn geweest en 't is 10 voor A.D.W. Wij verliezen nog den moed niet, want eenige minuten later ziet onze voorhoede kans gevaarlijk dicht bij A.D.W.'s doel te komen; de bal belandt bij Jan Over eem en met een prachtige knal maakt hij gelijk. De aanvoerder van A.D.W. moet dan uitvallen voor een onwillige knie en blijft A.D.W. met zeven man over. Niettegenstaande deze handicap heeft A.D.W. 't eerst succes bij een doorbraak ziet de middenvoor kans te scoren. Rust gaat in met 21 voor A.D.W. Na de rust hetzelfde spel, 2 keer per minuut buitenspel, onze voor hoede kan geen bal meer aanraken. Toen zag Tienus kans eenige goede schoten op het doel te lossen doch allen werden keurig gestopt. Eenmaal mocht hij toch nog door onzen midvoor visschen, met een echte oude kanjer maakte de laatste den gelijkmaker. Met dezen stand 22 kwam het einde van dezen weinig belangrijken wedstrijd. WIMA. vt/ HONKBAL. Vrijdag 21 Maart vergaderden de honkballers onder leiding van Roodenburgh in de „Poort van Muiden", aanwezig 15 v erkende leden. De voorzitter heet de Heeren welkom, en zegt dat

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 7