\r Ji CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Ajax III IV. 34 Komt mij voor wij met 3—1 ditmaal het onderspit te delven daar het beste spel der Duitschers door Nürn- berg .F. C. en verschillende dezer op het appèl. En het secretariaat bestelling opgegeven a 1 X 1.20 en twee a J0.60 voo:r de jongens en dit het maximum door bruintje te trekken. Donderdag 20 Maart. Zoo juist een dépêche van Christian Andersen uit Christiania, en deze, één van mijn beste vrienden uit Noorwegen, a.s. Zondag scheids rechter bij Holland-België. ZEd. a.s. Zaterdag met den Duitschen D-Züg in Holland en het é£n en ander met mij te bepraten. Niet onwaarschijnlijk dit tevens over besluit voor mij onbegrijpelijk. Zaterdag 22 Maart. Vanmorgen de portier American Hotel aan de telefoon dat Mr. Andersen uit Christiania afgestapt. En direct Qrootmeijer gebeld, dewelke met dezen Heer diverse zaken te regelen. Bleek mij trio Staal-Andersen-Grootmeyer den geheelen dag op stap en de laatste van de gelegenheid geprofiteerd tot grond slag leggen voor Scandinavische trip. Doch hierover eiders in dit blad wel meer nieuws en beter niet onder Redactie's duiven te schieten. Om 8 uur de Belgen in het land onder leiding le Compte d'Oultremont, dewelke sinds 1920 in Antwerpen niet meer ontmoet en ZEd. Het derde elftal van Ajax, dat op een haartje af het kampioenschap behaalde. Foto M. J. K. Ajax-reis naar Noorwegen en daarom direct 25095 ge beld en gevraagd Qrootmeijer daarbij aanwezig, ten einde beslagen ten ijs. Tusschen bedrijven door 3X1 dinertje in La Réserve besteld en van plan dit zaakje fijn voor elkaar te boksen. Vrijdag 21 Maart. De lente in het land en de tijd ge naderd voor de mooi-weer voetballers. Doch thans nog akelig koud en voorloopig de toeschouwers nog koude voeten. Mijn vriend Chris in het Sportblad een verhaal opgediept over ex-internationals en dit zeer lezen. - waardig. Bleek mij Fons, Henk en Jan de Natris v reeds 3 maal international tegen de Belgen en dit record dus Zondag door de Natris gebroken. Eenige ontstem ming in Ajax-kringen de N.V. B. geen uitstel voor Ajax IIIA.F.C. II verleend, alhoewel vele spelers in het bezit van toegangsbewijzen voor Holland-België. En dit wel geluk gewenscht met benoeming tot president van Belg. V. B. Zondag 23 Maart. Holland-België en natuurlijk dik van regen. In American veel vertier en diverse officials uit de provincie in de hal. Bleek mij nog tal van plaatsen cc koop en stel mij voor vanmiddag geen uitverkocht huis. Van Mr. Andersen afscheid, dewelke met den avondtreia naar Londen. ZEd. mij verteld Ajax-toer voor in elkaar gezet en Ajax op 18 Juni a.s. waarschijnlijk te Bergen in de stad van de fjorden tegen „Braun" (Vuur) in het veld. En op 10 Juni te Christiania tegen „Lijn" (Bliksem). ZEd. van opinie dit zaakje al zeer handiglijk door Ajax-bestuur in elkaar gezet en, komst der Aja- cieden met interesse tegemoet te zien. Maandag 24 Maart. De wedstrijd gisteren in 't Stadion niet boven A.P. en de Belgen minder dan in vroeger

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 4