T J) CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX V 1 Adreslijst A. V. B. ~^Y 30 door in het net terwijl Jan de Boer even voor halftime een schijnbaar zeker doelpunt voorkomen door met leeuwenmoed op den bal te vallen. En hoop voor Na tionaal elftal de Ned. Elftal Commissie reeds vóór a.s. -Zondag van deze dwaling teruggekeerd. Maandag 10 Maart. Na het groote succes de Maandag middagtafel uitstekend bezet en bijna allen vol bewon dering. En indien dit de ploeg, met welken wij ons zilveren jubileum te herdenken, groote kans op fraai i jubileumseizoen. Volgens Biscuit wij a.s. Zondag de Provincie in en niet onmogelijk wij naar Heracles Hen gelo. Doch dan met enkele invallers daar Brokmann niet veel lust in verre trip terwijl de Natris en de Boer naar Rotterdam. Mij gisteren het definitieve bericht Elly v. d. Zwaan flink beterende en Schaap j.l. Vrijdag reeds op het Clubavondfeestje. Dinsdag 11 Maart. Vanmorgen met den voorzitter i. Van den A.V.B. op lijn 2. ZEd. mij een leuke bak. Een der liefelijkste jongedames j.l. Zondag een speldje ver- kocht aan Heer op tribune. En deze Heer voor 1 speldje 1 kus ƒ2.50 geboden. En dit bod door de jongedame aangenomen en zij den Heer 1 tooneelkus op het voor- hoofd gedrukt waarna 2.50 in het busje gedeponeerd. De jongedame dit blijkbaar gaarne voor het goede doel over. De Heer Qosschalk mij verder nog meegedeeld wij spoedig Haarlem-Amsterdam aan de Spanjaards laan en hopenlijk Ajax hare medewerking te verleenen. Woensdag 12 Maart. Vanmorgen tegen den secretaris op het Damrak en met hem over Zondagprogramma. ZEd. heel slecht te spreken. Alle clubs namelijk wed strijd en ondoenlijk voor goeden oefenwedstrijd te zor gen. Vitesse en Bredania eenige clubs welke vrije Zon dag doch Vitesse reeds te Nijmegen iets gearrangeerd. En in Breda wedstrijd van N.A.C. waardoor Bredania niet in staat ons te ontvangen. Mij overigens bekend Brokmann en Fons a.s. Zondag waarschijnlijk niet van de partij, terwijl de Boer en de Natris op Spangen, waardoor wij slechts een groc van Ajax I in het veld, terwijl Ajax II zware competitiematch en hier niets uit te halen. Donderdag 13 Maart. Mij bekend Grootmeijer giste ren met Koolhaas naar den Haag voor vergadering WEK. En zeer benieuwd of compromis tot stand met tweede en derde klassers voor samenstelling West. I Districtsbestuur. Bleek mij uit de courant alle hoop voor goede regeling tenslotte nog gevonden en Lotsy en Koch onze vertrouwensmannen. Cardiff City uit de Cup gewerkt en dit in Engeland wel groote verrassing daar Cardiff eerste pretendent voor League-kam- pioenschap. Vrijdag 14 Maart. Heden halve finale dagboek en eigenlijk weinig te beweren. Met bestuurslid van plaat selijke provinciale Bond op lijn 13 en ZEd. mij decla ratie getoond van scheidsrechter, dewelke gedeclareerd zooveel K.M. per fiets a 0.10. Declaratie geretour neerd en gewijzigd in zooveel K.M. a 0.05. En dit - klaarblijkelijk alleen in de provincie mogelijk waar geen trams disponibel. Verder vanavond van Biscuit vernomen, dewelke ten mijnent voor kaartspel, de W.E.K. aan N.V.B. verzoek scheidsrechter Förster niet meer in eerste klasse wedstrijden aan te stellen en dit voor nieuwen Bond van scheidsrechters onaangenaam geval, daar Förster hier president. Zaterdag 15 Maart. Vandaag de finale en weer 14 dagen op de divan vóór dagboekje in het net te schrij ven. Even naar Oudheusden en deze wel in zijn sas daar AjaxH.F.C. 1000 meer opgeleverd dan ZEd. geraamd. Het publiek 8500 koppen sterk en de open tribune vooral vol liefhebbers. Mijn ruimte met K kolom overschreden, en bang voor doorhalingen des Redacteurs deze regelen beëindigd. 1 HONKBAL. „Ajax" baseballers. Hiermede noodigen wij U uit, tot het houden van een bespreking (niet langer dan één uur), op Vrijdag 21 Maart a.s. in Huize Poort van Muiden des avonds half acht. Door de steeds groeiende honkbalafdeeling in Ajax is het: 1. wenschelijk, een negentalcommissie in 't leven te roepen; 2. wenschelijk, te weten met hoeveel negentallen wij in de Competitie moeten uitkomen; 3. wenschelijk, om teleurstelling te voorkomen, dat men zich tijdig opgeeft; 4. wenschelijk, dat wij dezen zomer eens zomerweer hebben; 5. een eisch, ook de Ajax honkbalkleuren hoog te hou den en dus bijtijds in training te gaan; Een trainingavond zal in overleg met het Bestuur worden vastgesteld. Kaarten voor het honkbalfestijn in Huize „Former", Kleine Gartmanplantsoen op Zaterdag 29 Maart ,a.s„ verkrijgbaar bij ondergeteekende a 1.per tsuk. Met clubgroeten, DAAN ROODENBURGH, Nieuweweg 38. Men gelieve te noteereri dat het D.E O. terrein gelegen is Ringdijk ingang Groenelaan. Programma a.s. Zondag. Ajax II—Z.F.C. II, 2 uur Mid denweg I; Hollandia IIAjax III, 2 uur; T.O.G. II— Ajax IV, 2 uur; Blauw Wit IVAjaxV, 2 uur. Blauw Wit V—Ajax VI, 2 uur; A.D.W. IIAjax VI B, 11 uur: D.W.S. IllAjax VII, 2 uur; D.E.O. II—Ajax VIII, 2 uur Ajax A Jun.Blauw WitAJun., 11 uur Kr. I; AjaxC ditoD.W.S. dito, 11 uur Kr. II. Z.F.C. AAjax A Adsp., 12 uur; A.F.C. BAjax B, 10 uur; T.C.A.AjaxC, 11 uur.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 7