T CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX v!' LEZING A. V. B. Het ligt in de bedoeling van het Bestuur van den A. V. B., een lezing met lichtbeelden te organiseeren voor leden van aangesloten ver- eenigingen, door den Heer J. Gosschalk, voor zitter van dezen Bond. Waar men vertrouwt dat hiervoor groote be langstelling zal bestaan, is het noodzakelijk uit te maken of deze lezing één of meerdere keeren moet herhaald worden. Wij verzoeken in verband hiermede vóór 3 Februari a.s. te willen opgeven dat U deze lezing wenscht bij te wonen. Toegang wordt uitsluitend verleend op vertoon van kaarten, afgegeven door den A. V. B. Nadere bijzonderheden worden fn een vol gend nummer medegedeeld. Opgaven vóór 3 dezer aan ondergeteekende J. J. Grootmeijer, Amstelveenscheweg 65. 1 E Wilt U komen? Wilt U Wilt U draadloos Wilt U spreken? CLUB-AVONDEN. j j weten hoe de elftallen Zondags uit- de Sport-lectuur even doorneuzen? het Ajax-strijkje hooren of van een concert genieten? den Secretaris der Elftal-commissie Wilt U een vast pandoer- of Whist-clubje vormen? Wilt U dammen of schaken? Wilt U ook Uw steentje bijdragen aan een opgewekt club-leven???? Bezoekt dan geregeld de Club-avonden. Wij zijn druk bezig met het organiseeren van een ouderwetschen Clubavond met Dmes. Da mes of Heeren, die door een voordracht, muziek of zangnummer aan het welslagen van dien avond wenschen mede te werken, verzoek ik vriendelijk, mij dit even te melden. Bij voorbaat den dank der Clubavond-Com missie. J. SCHOEVAART. P.S. De Heeren Desmet Kreuger, die met hun muzikale talenten de geregelde clubavond bezoekers in niet geringe mate aan zich ver plichten, door week aan week (geheel belange loos) voor aardige, prettige- muziek te zorgen, verzoeken den Heer, die z'n bijval niet beter wist te uiten, dan door met kartonnetjes te smijten, in het vervolg op een meer beschaafder wijze te applaudiseeren. Woensdag 30 Januari. Vanmiddag van Oudheusden wij Zondag zonder Jan de Boer naar V.O.C. daar deze laatste ongesteld en te bed. En dit zeer jammer daar Jan de Boer de laatste weken schitterend. Doch alle hoop André Zondag weer opgekikkerd daar Eckstein des Heeren André's voetbalteenen in bewerking. Vanavond even naar Amstelveenscheweg f5 en Biscuit in hemdsmouwen assistent Grootmeijer voor regeling archief. Kwam mij voor woning des secretaris zeer geriefelijk en kantoor resp. archief veel rianter dan Reynier Claeszenstraat. Donderdag 31 Januari. Vandaag van Lamey privé bericht en ZEd. het ook over candidaatstelling Weste lijk districtsbestuur. Resp. den Bandt, Dikker, Koolhaas en Lotsy candidaat dus alle W.E.K. plannen in het water. Bleek mij na onderzoek Koolhaas door Grootmeijer ge- candideerd en thans resultaat af te wachten. Het dag boekje al langdradig genoeg en geen enkele aanleiding tot meer voor dit nummer. E ...3. Onze ziekenlijst. Sukkelden we eerst met enkele van onze Elftalspelers, thans moeten de lagere elftallen enkele van hunne beste krachten missen. Onze midvoor uit het Vierde elftal (in den wandel Schaapie genoemd) ligt reeds eenige weken te bed en het laat zich niet aanzien, dat hij de eerste maanden weder zijn plaats in het elftal, dat Kampioens allures heeft, zal kunnen innemen. Juist toen ik hem een aanschrijving kwam brengen voor het TWEEDE-elftal, waarop hij zeer zeker trotsch zou geweest zijn, moest ik van zijne ouders het bericht van zijn ziekte vernemen. Schaapie een spoedig en volledig herstel wenschen alle Ajacieden je toe in het belang van je zelf en van onze vereeniging. Ook vernamen wij, dat Wim Dukker van Junioren A in het Ziekenhuis was opgenomen en W. Swart van Junioren C ook ernstig ziek was. Ook deze beide Junio ren wenschen wij gaarne een spoedig herstel toe. M. J K. Zaterdagmiddagcompetitie. Zaterdag a.s. begint bovenstaande competitie, waar voor het Ajax-bestuur met een Veteranenelftal heeft in geschreven. H.H. spelers, die niet meer des Zondags in wedstrijden uitkomen en nog lust hebben een partijtje des Zaterdagsmiddags te spelen, gelieven mij dit p. o. te berichten. Verleden week heb ik verschillende van onze Veteranen identiteitskaarten toegezonden, echter van

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 7