Jack Reynolds CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Onze trainer, na een verblijf van 6 weken te Liverpool, in Nederland terug. (Foto Desmit) vanavond tegen half elf naar Hollandals teneinde etnige snufjes uit Bestuursvergadering voor dag boekje. L Donderdag 17 Januari. Gisterenavond tegen elf uur er nog even op uit teneinde iets van bestuursvergade ring te weten. Met Maarten Smit in Amerlcain een café mix met een poesje en ZEd. daarna ietwat loslippig. Voornaamste feit Bestuur héden over terrein-gesteld heid en spelkwaliteit geconfereerd. En komende zomer vallen Frans v. d. Lee steeds beter schrijver en vraag mij' afwanneer ZEd.'s permevruchten in- onze kolom men. In de „Telegraaf" een artikel van Trines van Blauw Wit. En deze regelen mij uit de'borst gescheurd' De Coi-indiaantjes hier tenminste voorloopig gerróeg aan en mij verkneuterend reeds-vroeg ter bedstede-be-: geven, daar de kolen duur en de dekens warm. Zaterdag 19 Januari. In de Meer veel water en Mid denweg II gelijk de IV-Wald Stattersee. Volgens Dirk de een onderzoek in te stellen naar draineering Midden weg I, daar toestand van eerste spélveld geen botertje tot den boom. Verder de toegangsprijs overdekte tri bune op voorstel Oudheusden tot 1.50 gereduceerd. En dit hopenlijk ten voordeele publieke belangstelling. Vrijdag 18 Jamiari. Hedenavond met eenigu Ajacieden op den A. Y. C. een paar baantjes in den ronde, doch geen liefhebber van rijden bij avond. Dus vroegtijdig naar huis en mij verpoosd met lectuur. Mij opnieuw opge- Kruislaanvelden eveneens vet als boter en morgen niet veel van spelen te komen Doch in de Beursbengel het bericht Weber uit Feyenoord aan het toestel en het veld te Rotterdam tamelijk goed. En indien veel wind de match zeker door te gaan. Bleek mij echter wij lang niet volledig daar de Pelsers wegens droeve familie omstandigheden niet binnen de lijnen. Een partij poker met verschillende Ajacieden en Simon Tump als altijd de mooiste kaart. Waai door opnieuw bestendigd het

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1924 | | pagina 5