111 '±MfÈiW «Til i*M I aa IM MJ No. 17. MAANDAG 1 OCTOBER 1923 6de JAARGANG. Jan Heijerman overleden! Deze verplette rende tijding zal met ontzetting vernomen zijn door dé talrijke vrienden en bekenden, die Heijerman in onze vereeniging telde. Reeds jaren lang lid van onze vereeniging, dik wijls ons eerste elftal, zelfs naar het bui tenland vergezellende, was Heijerman voor de insiders van Ajax een bekende figuur ge worden. Iemand, die aan een groote beschei denheid een aangenaam karakter paarde en die zich daardoor onder de ondersteunende leden een der eerste plaatsen had verworven. Voor Ajax toonde hij steeds zeer groote be langstelling. Waar en wanneer het noodig was stond hij op de bres voor het rood-witte vaan del. De Ajacieden, die hem van nabij kenden, weten dat een goed Ajacied en trouw clublid is heengegaan. Jan Heijerman, dikwijls toonde je trotsch te zijn op het lidmaatschap van Ajax. Bij dit afscheidswoord dient hier erkend dat Ajax er trotsch op is Jan Heijerman als lid onder hare leden geteld te hebben. Je naam blijft onuitwisbaar in de Ajax-analen gegrift. Je vrienden zullen je steeds in eere gedenken. Rust in vrede! i C. H. Reints i J.l. Dinsdag vertfjoki naar New-York ons lid, de Heer C. H. Reints, die in de laatste jaren op organisatorisch gebied in Ajax zeer op den voorgrond trdd. Cor Reints, welke enkele jaren lid van de Élftallencommissie. was en tevens in de En- quêtecommissie uitstekend werk heeft ver richt, maakte zich in dien tijd tal van vrienden door zijn prettige wijze van omgang niet al leen, doch vooral om de eerlijke manier waar op hij steeds voor zijn meening uitkwam. Wars van elke fliklooierij, steeds met een flink en eerlijk oordeel klaar, was Reints een man die in onze vereeniging nog veel en goed werk had kunnen doen. Het doet ons leed dat wij de uit stekende adviesen vari Reints in deze commis sies zullen missen. Ook hier geldt echter: „het werk gaat voor he| meisje", waarmede wij maar zeggen willen dat wij van harte Reints het succes wenschen, dat deze oer-Ajacied in Amerika in zijn nieuwen werkkring hoopt te te bereiken. Cor Reints, wij wenschen U en uw echtge- noote in den vreemde een goede gezondheid en een uitstekende toekomst. Goede reis en tot weerziens. 1 D Het Ajax Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van den Heer J. H. HEIJERMAN ondersteunend lid van onze vereeniging. 'Vi,

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 1