A f_ 114 Evenals vorige jaren hadden bovenstaande wedstrijden weder een prettig verloop. De Commis sie, die deze wedstrijden organiseerde, heeft met zeer veel genoegen kunnen constateeren, dat er in onze vereeniging wel wat voor de beoefening van de Athletiek gevoeld wordt. Voor haar zou het dan ook een succes zijn, wanneer van de 92 deelnemers die op 31 Augustus op ons veld aanwezig waren minstens de helft het volgend seizoen zich voor den A. A. B. opgaven. De uitslagen luiden: 100 M. hardloopen (senioren): 1. W. Mast; 2. J. A. Lindeman; 3. J. W. Dabrock 4.Schuurman. 100 M. hardloopen (junioren): 1. J.Swijnenburg; 2. J. Wunderink; 3. H. Harinck, 80 M. hardloopen: 1. C. van Gelderen; 2. H. N. Dijkman; 3. C. E. Juriaans; 4. W. J. Westrik Jr. 100 M. hardloopen (veteranen): 1. K. L. de Boer; 2. J. J. Grootmeijer; 3. J. Schoevaart. 400 M. hardloopen met voorgift1K. L. de Boer 2. C. E. Juriaans; 3. J. W. Dabrock; 4. H. Harink. 800 M. hardloopen met voorgift: 1. E. R. van den Berg, 2. F. Kermer; 3. C. E. de Vlieger; 4. W. J. Ingenbleek. 4 X 100 M. estafette: Eerste ploeg; J. W. Dabrock; W. van Gelderen; K. L. de Boer; W. Schuurman. Tweede ploeg J. M. Couton; D. van Gelderen; W. Mast; H. L. van der Veen. 50 M. sprinten en 50 M. drijven met een bal: 1. J. W. Dabrock; 2. W. J. Ingenbleek; 3. H. F. Dalmolen; 4. C. Delsen. Vèr-ingooien: 1. G. de Jongh; 2. G. Deen; 3. A. Keesing. Vèr-intrappen: 1. G. Deen; 2. J. Roodenburg; 3. M. L. Wesling; 4. S. Tump. Vèr-springen met aanloop: 1. J. A. Lindeman; 2. J. Komen; 3. C. E. Juriaans. Kogelstooten: J. S. Tump; 2. L. Benjamins; 3. F. Couton. Onze rechtsbuiten van Ajax 6B Kemp de Boer ontpopte zich als een all round athletieker, waar van Ajax nog veel pleizier van kan hebben. Na afloop werden de prijzen door onzen Voor zitter met het oog op het vergevorderde uur met een korte speech uitgereikt. Wij deelen mede dat de Commissie geen aanleiding heeft gevonden de volgende candi- daten als lid van Ajax aan te nemen: B. Fiarms, J. Wijnkoop, G. v. Akkeren, J. Scholten, J. C. Nipius, Ph. D. Wolff, G. Dupker, L. Soubice, S. Blum, W. Zevenboom, H. J. J. v. d. Braak, J. G. A. Keizer, H. D. Spaan, H. Kareis. De candidaten, die zonder bericht van verhin dering niet in onze vergadering verschenen zijn yan de lijst geschrapt. Die Heeren, die bericht zonden verhinderd te zijn, blijven op de lijst geplaatst en worden opnieuw uitgenoodigd met ons kennis te komen maken. J. J. GROOTMEIJER, Secretaris. j -[t Dagboek van een voetballer j CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Woensdag 29 Augustus. Vandaag de wielerwedstrijden in Stadion op ieders lippen en dies van plan hedenavond ter Stadion. Doch om drie uur hevige regen, dewelke aangehouden tot 7 uur. Het Stadion gebeld en van Veen dat wedstrijden uitgesteld tot morgen. In het clubblad het officieel programma voor wedstrijden op Vrijdag en mijn kansen gewogen. Bij nader inzien Commissie voor mij zeer ongelukkig geloot en weinig kans op prijsje. Het plezier evenwel hoofdzaak en vermoed Koninginnedag voor alle Ajacieden ware feestdag. En niet minder dan 100 inschrijvingen van leden, zoodat groot succes voor Regelings commissie. Donderdag 30 Augustus. Vandaag Cocken in lijn 11 en met hem over Fransch voetbal. ZEd. nog steeds relaties met beste Fransche clubs en Ajax voorgeslagen F. C. Cette naar Amsterdam. Dit elftal demi-finaliste van de Coupe de France en deze Fransche club zeer gaarne naar Holland. En de Gallia Club uit Parijs ook idee in trip naar Holland zoödat niet onwaarschijnlijk binnenkort enkele Fransche Clubs hier. Reeds vroegtijdig ter ruste daar morgen Athl. wedstrijden op ons veld en gaarne goed voor den dag. Vrijdag 31 Augustus. De onderlinge wedstrijden groot succes en Koolhaas, Jan Schoevaart, Couton en Reynolds van 12—6 uur aan één stuk aan den arbeid. Deze Heeren zaakzeer goed gearrangeerd en het weer prachtig, zoodat feest up to date. Vele goede prestaties en beslag gelegd op prijs in springnummer. Mij opgevallen K. de Boer op verschillende nummers favoriet zoodat onbegrijpelijk commissie dezen looperook in veteranen- nummer aan den start. ZEd. hoogstens 27 jaar en 100 M. in plm. 12 seconden zoodat voor oude Heeren geen doen. En komt mij voor leeftijdsgrens minstens 32 jaar. Als slot Getrouwd- Ongetrouwd en de laatste met 3—0 gewonnen. Bij ouderen Jan Schoevaart goede partij, terwijl Swift beter op dreef dan voor twee jaar geleden. En ZEd. blijkbaar aan tweede jeugd begonnen. Zaterdag 1 September. De honkballers Concordia geslagen en wij dus niet op onderste plaats. Doch helaas slechts met 8. menschen op appel. Van Koolhaas wij morgen zonder Delsen en J. Pelser in het veld en Fons nu toch naar achteren daar ook Deen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 4