Ajax—Fürth Nürnberg comb. io8 CLUBNIEUWS DER A. F. C. A]AX Woensdag 15 Augustus. Vorig nummer helaas zeer be knopt dagboek daar geen tijd te over. En dies lichtelijk gezwam in de ruimte daar niet gaarne reprimande hoofdredacteur. Van daag belangrijke bijeenkomst W. E. K. te -s Gravenhage. Doch om twaalf uur 25005 en 23333 nog niet boven water en dus niet hierover in dagboek. Wacker (Halle) van Philips met 4—3 op de broek en dit geen reclame voor Blauw Wit—Wacker, welke in Osnabrück Zuid Duitsch gedeelte aansluiting gemist en dit deel eerst om twaalf uur te Amsterdam. Naar Winkels en om half twaalf nogmaals naar Centraal Station. De Duitsche trein juist binnen en direct Stuhlfauth en Seiderer ontdekt en joviale begroeting. De Heeren zeer vermoeid daar 24 uur onderweg en na avondmaal in Fleissig om een uur onder de wol. Het weer miserabel en afgesproken, indien geen beter weer, de match op Maandagavond te spelen. Zaterdag 18 Augustus. Het weer veel beter en de Duit- schers met een groote auto door Amsterdam. Doch zelf te volhandig om mede te gaan. En ook andere Ajacieden hun De Ajacieden komen in het veld. (Foto Desmit) match eveneens a.s. Zaterdag te spelen. Donderdag 16 Augustus. Met Schuitemaker, voorzitter Heracles in wachtkamer C.S. ZEd. gisterenavond als vice-pres. van de V.O.E.K. naar vergadering W.E.K. En het Oosten blijk baar gaarne geheel au fait van de Westelijke gebeurtenissen. De Heer Schuitemaker Ajax aan belofte herinnerd spoedig in Almelo wedstrijd en voorgeslagen 2 Sept. a.s. Doch dan wellicht wedstrijden om A.R.O.L.-beker, waarvoor door Ajax ingeschreven en in dat geval onmogelijk. Aan de stamtafel secretaris telegram waarin aankomst Duitsche vrienden Vrijdagavond half negen en dies morgenavond ter begroeting aanwezig. Vrijdag 17 Augustus. Vanavond naar het station W. P. om Duitschers te halen doch om 8 uur bekend deze eerst om half negen C. S. Dies naar Centraal met lijn 11 en hier Oud- heusden, Grootmeijer, Koolhaas en Biscuit, dewelke op 4de perron.. De; Duitsche trein hajf uur vertraging doch bleek ons bezigheden zoodat Ober uit Fleissig vanmorgen Führer gezel schap. Een der Heeren mij de vraag of door Ajax alleen prijs gesteld op goed spel of een stuk of vijf goals tegen. En deze vraag mij een weinig opschepperig. Doch bleek mij deze man niet te veel gezegd daar Zuid Duitschers een klasse beter dan wij en Ajax eerlijk gezegd niet veel in te brengen. Wel is waar de Duitschers niet heel snel doch spel geraffineerd en stevig. Samenspel keurig en Jan de Boer van dichtbij 4 maal gepas seerd. Doch feitelijk onhoudbare kanjers er uit gehouden en vermoed Sparta het er morgen niet veel beter af. Zondag 19 Augustus. Vanmorgen vroegtijdig uit de wol en tot afscheid naar C.S. waar om 1U uur onze Duitschers naar R'dam., Gezelschap vol lof over Tuschinsky alwaar gisteren avond doorgebracht met eenige Ajacieden en algemeen vol lof over keurige ontvangst door Ajax. En bleek mij de Heeren van plan met Kerstmis weer naar A'dam ten einde Ajax gelegen-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 8