96 Voorverkoop. Officieel Gedeelte. Bedankt als 01.L. B J. Gorris, F. Berkhout en F. J. de Waart. "F Ledenlijst De volgende adspirant-leden geboren vóór 1 Augustus 1907, gaan over lot het werkend lid maatschap. Indien 14 dagen na publicatie geen stemming wordt aangevraagd en de Enquête- Commissie geen bezwaren maakt zijn deze leden het a.s. seizoen werkend lid: L. H. Bakker, Czaar Peterstraat 13 A'dam. Th. Dalmolen, 3e Oosterparkstraat 71 J. H. v. Dijk, Ferd. Bolstraat 112 H. N. Dijkman, Mauritskade 25 M. Eykmans, Zaand.plein 26111 E. G. F. Franke, Haarl.ptein 32 C. v. Gelderen, Madurastraat 107111 H. de Croot, Jac, Catskade 2A. W. Fl. Koffieberg, le Helmersstraat 182111 H. A. Louman, Weteringschans 52 B. v. Meeteren, Wilhelnunastraat 104 J. L. Melchers, Rustenburgerstraat 4091 A, Muller, Kanaalstraat 52 A. J. L. Muller, Rozengracht 74' N. J. Overdijk, Tasmanstraat 29 A'dam. H. U. v. Reemst, Haarl plein 7 J. Swart, 2e Jan Steenstraat 74 J. C. Takes, 3e Oosterparkstraat 192 H. H. Tang, 3e Oosterparkstraat 61 H J. H. W. Wolf, Retiefstraat 3 J. Wunderink, Eikenweg 18 J. J. GROOTMEIJER Secretaris. Diversen vj/ Met de leiding van het Adspiranten voetbal werden belast voor het seizoen 1923—1924, de Heeren J, Schoevaart en M. Smit. Het contract Eckstein is weer voor een jaar geprolongeerd, zoodat onze masseur voor dit seizoen weer aan Ajax is verbonden. Het aantal controleurs is aanmerkelijk inge krompen, met het oog op de hoog noodige bezuiniging. Introducties 2b. In verband met de in de J. A. V. gemaakte opmerking stelde het Bestuur vast dat Bestuurs leden en geregelde spelers van Ajax I kunnen beschikken over 2 kaarten vrij van belasting en 4 kaarten waarop de belasting door geintroduceer- den moet betaald worden aan den ingang van het terrein. Commissieleden krijgen 2 kaarten, niet vrij van belasting. Het secretariaat werd verzocht van deze opdracht beslist niet af te wijken. Alle Bestuursleden, commissieleden en spelers worden verzocht hiervan nota te nemen. HET BESTUUR. Steunt het Olympisch Fonds 1928 \r CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX De voorverkoop van plaatskaarten zal aan dezelfde adressen als het vorige seizoen plaats vinden Nog opgenomen fa. C. Pennock, Marnixstraat 105, terwijl de firma de JongWillemstraat 6 en de firma Zijlstra Spui zijn vervallen. HET BESTUUR. vfr j ±<L 1 'b Na controle der ledenlijsten dëelen wij nog mede dat de volgende namen afgevoerd zijn: K. Andriesse, L. P. Arends, G. v. Asperen, J. P. la Bastide, L. v. d. Berg, J. J. Blankert, J. H. Brandt, G. C. Doon, G. C. Dreese, D. J. Duijckers, A. B. v. d. Esch, J. de Groot Jr., H. Hazewindus, J. H. A. de Jong, H. Koch,* W. F. Koggink, M. Kohl, C. Kreuger, W. H. C. Lieven,* H. Lissauer, A. J. Luitingh, J. P. FJettelingh,* H. J. Nolte, D. H. Oldendorp, Jan Pelser, B. Schagen, H. G. Schuurmann, Th. Segaar,* W. Smit, C. Stading, J. P. J. Veldkamp* F. Th. v. Voorst, J. H. Sjoerd de Vries, B. v. d. Weerden, C. v. d. Weerden Jr., H. Wories, J. H. Wories, C. L. Würster. ♦Speelt voor andere vereeniging ep wordt daarom doorgehaald. vt/ y\

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 2