tr Bericht Bestuursbesluit. j Correspondentie j Van öe Mat. 86 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX daar deze de beste fielder van het veld en overigens er ook met bat en bal weer aardig in. Joop Martens tenslotte een bruikbaar wicketkeeper en deze reeds eenige catches achter de palen. Zaterdag 14 Juli. Vanmiddag in de Meer Athletiek-wed- strijden en ook estafette 4 X 100 Meter voor voetballers. Ajax een ploeg met Couton, Mast, Dabrock er. de VIugt en wij eerste prijs gewonnen. En hierover zeer verheugd daar ook Blauw- Wit-ploegen geslagen. Couton en Dabrock keurige stijl en Wima en de dikke Vlugt pijlsnel. Ajax hierdoor mooie medaille en loopers ieder keurig diploma. En na afloop Heeren persoonlijk gelukgewenscht doch dit eveneens in dagboek. Weinig publiek en dit zeker door enorme hitte waardoor ons veld bijna een kokend water. Tweemaal onder douche doch dit slechts gedeel telijke afkoeling daar onder aankleeden reeds druppels aan voorhoofd. vj' E E i "F Het Bestuur besloot gisterenavond het voorstel Altvater tot verlaging der contributie niet op de agenda te plaatsen daar dit voorstel in strijd met ons reglement is ingediend. In verband met onze Jaarvergadering mede in verband met ons verlof komt dit nummer iets later uit dan gewoonlijk. REDACTIE. Onze trainer houdt in Augustus a.s. een causerie voor alle werkende en adsp. leden over de Praktijk iri voetbalspel. Nadere mededeelingen in ons nummer van 1 Augustus a s. Ons oorspronkelijk plan Reynolds te verzoeken in Juli deze lezing te houden moesten we laten varen in verband met de weersgesteldheid. Het Bestuur. In verband met de voorbereidingen voor het volgende seizoen verzoeken wij leden, wier adres gewijzigd, is ons daarvan omgaande in kennis te stellen. Zij die ons blad niet geregeld ontvangen wordt verzocht hiervan mededeeling te doen. Reijn. Claeszenstr. 2. J.J. GROOTME1JER. Telefoon 25005. Secretaris. C. P. te A. Uw artikel over het Ajax festijn is veel te groot om in ons blad op te nemen. Volgende maal gaarne, maar dan veel en veel korter. Bedankt voor de moeite. VLOKKIE. Daar houden wij het dus op. Wat behandel je in No. 12? TRIC-TRAC. Te warm om te dichten? Pas zijn we cricket aan het leeren, ('t Gaat bij Ajax toch reuze-snel), Of reeds hebben we onze kracht gemeten In een echten wedstrijd, versta me wel. Tot tegenstander was gekozen, Een reuze-team, bovenste plank* Hun naam lees je ook wel op sigaren, Ik bedoel „De Nederlandsche Bank". Ajax moest het eerst gaan batten, De „rooie ruggen" dus in het veld, 's Jonge, wat is dat een toestand, Vóór zoo'n zaak is opgesteld. 't Timmerde direct al aardig, Maar de boel werd toch eerst tof, Toen onze Just het hout ter hand nam, Hij raakte ze beter dan een prof. Toen daarna Frans, iets te vrijmoedig, Een te vroege dood gestorven was, Ging J. J. G. zijn broer wat helpen, Je kreeg toen batting eerste klas. Jan speelde een gewaagd partijtje, Opzettelijk gaf hij menigen kans, Maar, omgekeerd aan zijn bedoeling, Ontsprong zijn wicket steeds den dans. Hij staakte daarop maar het batten En nam zijn broertje met zich mee, „De zilverbons" klapten heftig in hun handen, En riepen opgelucht: „well play(ed)". Toen bleek Jan Smit een openbaring, Zijn keepers-oog scheen onverzwakt, Hij zag de ballen steeds uitstekend En ranselde uit alle macht. De rest deed niets, was ook niet noodig, Het pleit was toch al reeds beslecht, Misschien brengt later, wie kan dat weten, Die staart" er ook wat van terecht. Na de thee met groote koeken, Kwamen de „staven goud" aan bat, Ze werden, onder onze cijfers, Heel netjes aan den kant gezet. Als winnaars kregen wij toen allen Van de Turfmarkt een flink douceer, U begrijpt, dat dit onder ons moet blijven, Aan 't amateurisme is alreeds zoo'n geur. 't Was een genoegelijk partijtje, We waren allen zeer voldaan, Fm sure, dat Koning Cricket, Bij Ajax krijgt een goed bestaan. LONG-STOP.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 6