Groote Internationale Atletiekwedstrijden ik. fr= CLUBN'IEUWS DER A. F. C. AJAX Ingezonden. i Weet U peeds dat in 1928 de Olympische spelen in Amsterdam gehouden morden Weet U mat U doen moet? Steunt het Olympisch Fonds! Bericht. Bezoekt öe trainingsavonöen niet alleen, maar train zelf!!! Oefent U voor U zelf in öe eerste plaats, maar tevens voor Ajax. georganiseerd door „De Telegraaf' op Zondag 15 Juli a,s. op het Ajax-terrein Alle leden vrij entrée tegen betaling der belasting. -J\ 80 ==^1 A'dam, 25 Juni 1923. M'n waarde „Adé". Met belangstelling las ik Uw ingezonden stukje, betreffende de laatste alinea van mijn seizoen overzicht. Ik begrijp volkomen, dat U zich hierover eenigszins beleedigd gevoeld moet hebben. Ik wil dan ook direct erkennen dat het geenzins in mijn bedoeling lag U een verwijt te maken over de slechte opkomst der elftal commissie leden bij onze wedstrijden, te meer, daar U zich heeft doen kennen als één der beste leden van deze com missie. Het moest mij echter toen ik bovengenoemd overzicht schreef toch van het hart, iets over het werken van de elftalcommissie te melden. Het gaat m.i. toch niet aan dat deze commissie alleen bij het begin van het voetbalseizoen eens een paar maal naar de verrichtingen der lagere elftallen gaat kijken en als dan blijkt, dat de zaken daar een beetje marcheeren er verder niet naar omziet. Ik voor mij was altijd van meening, dat een elftal commissie moet trachten de elftallen zoo sterk mogelijk te maken en dat dan niet alleen aan het begin doch het geheele seizoen door. Ik kan dan ook niet vinden dat 5 bijgewoonde wedstrijden van de 18 zoo heel veel is. Elftal-Com. B. neemt 12 elftallen voor haar rekening die gemiddeld 15 matches spelen, dat is dan gezamelijk 180. in een tijdsverloop 30 Zondagen. Neem aan dat elk lid der Commissie 2 halve wedstrijden per Zondag zich, dat worden er dan 8 dit is 240 per seizoen. U ziet „Adé", dat er gerust nog een paar elf tallen bij kunnen; natuurlijk niet als alleen U en de Heer Cluwen het zaakje op moeten knappen, Hopende, dat U nu mijn zienswijze deelt, teeken ik met clubgroeten, F. H. W. -1- 'h Ondergeteekende is vanaf heden na kantoortijd voor clubzaken telefonisch op te roepen onder nummer Z. 7275, waarvan men nota gelieve te nemen. J. OUDHEUSDEN. Penningmeester. Het Bestuur bericht dat binnen enkele weken twee lezingen zullen gehouden worden. De eerste door onzen trainer Jack Reynolds van de Prac- tijk van het voetbalspel. De tweede lezing zal gehouden worden door een erkende specialiteit welke spreken zal over de Theorie en over de spelregels. Niet onwaarschijnlijk dat de Heer Chris Groot- hoff te vinden zal zijn. Althans wij zullen ons best doen den Heer Groothoff hiervoor te bewegen. Het Bestuur.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 8