Cr jullie nu eens dat het ernst is. Zorgt ervoor, dat Dinsdagavonds een groot aantal loopers present is, dan hebben wij kans, dat op de groote wedstrijden van de Telegraaf, welke 17 Juli op ons veld gehouden worden, ook de rood witte kleuren vertegenwoordigd zullen zijn. Het programma voor den A.A.B. en voor de Telegraafwedstrijden is in de kleedkamer op het eerste veld opgehangen. Nemen jullie nu eens de moeite dit te bestudeeren en mij zoo spoedig mogelijk de inschrijvingen te doen toekomen. Mag ik daarop rekenen? Des Donderdagsavonds zal uitsluitend de athletiek beoefend worden dus de voetbal blijft in de kleedkamer, (Reynoldsniet meer afgeven hoor! Voor de Wedstrijden van den A.A.B., die Donder dagavond 7 Juni op het Blauw Wit terrein ge houden worden krijg ik voor Dinsdagmorgen 4 Juni minstens 30 inschrijvngen (vooral van onze beginnelingen). Ik reken dus op jullie hoor!!!! M. J. K. vt/ Correspondentie. Mr 'b Lijst van canöiöaten. Naam Adres Lidmaatschap Naam voorstellers A. Smit adres opgeven s.v.p. Werkend lid Koolhaas en Grootmeijer J. Hassink Addicks en F. Pelser C. Grondhout 2e Const Huygensstr. 32 A. J. Houtman en J. J. Grootmeijer D. Dreese 2e Jan Steenstraat 16n aspirant lid J. en F. Schoevaart M. v. Aalst Middenweg 55c1 J. J. Amesz Jr. Haarl. Houttuinen 8411 werkend lid gaf zich op W. F. A. Peper Oude Looiersstraat 40 W. Markus en Bruynesteijn Chr. L. R. v. Hes Ruyschstraat 99h J v. Hesteren en A. Boogaard J J. v. Oorschot v. Speykstraat 144 Bestuur W. v. d. Bey Brouwersgracht 73h aspirant lid gaf zich op Chr. Smit le Leliedwarsstr. 2a werkend lid J.J. Grootmeijer. IV. 64 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Onze laatste successen. De adspiranten A versterkt met enkele spelers uit B hebben de Kampioenen Z.F.C. in Zaandam een 1-0 nederlaag weten toe te brengen, zoo doende weder een fraaie lauwerkrans aan onze vele prijzen toevoegende. Het derde elftal behaalde in de Seriewedstrijden van Allen Weerbaar te Bussum den eersten prijs, door A.F. C. 2 in de finale met een 2—0 nederlaag naar Amsterdam te zenden. Het tweede elftal trok Zondag 1.1. met enkele invallers naar Bussum eveneens voor de seriewedstrijden van Allen Weerbaar. Thans werd A.F.C. 1 (deze speelden slechts met z'n negenen) het kind van de rekening. Ons meeningsverschil elftal won met 4—2. Na afloop van de beide eerstgenoemde wedstrijdeu heerschte er natuurlijk een zeer goede stemming onder onze luidjes. Jammer genoeg kan dit niet gezegd worden van Ajax 2. Ver schillende spelers konden niet nalaten in de kleedkamers, in tegenwoordigheid van de tegenpartij, elkander verwijten naar het hoofd te slingeren. Begrijpen jullie dan niet, dat men den naam van Ajax op die wijze door het slijk haalt. Ik zal maar niet herhalen wat een van onze spelers den anderen toevoegde toen hem gevraagd werd een fleschje limonade mede te brengen (Toch zeker „gaarne", Red.). Zondag moeten jullie nu weer naar Bussum om tegen Neer- landia te spelen. Winnen we die dan komen we in de Finale tegen Allen Weerbaar. Vol houden luidjes! De Bruidegom zal eveneens van de partij zijn, en jullie moogt, door te verliezen, hem in zijn wittebroodsweken niet teleurstellen anders krijgen jullie ruzie met Annie. Waarblijven de bekers? Deze week inleveren s.v.p. G. M. J. K. ADÉ. Zeer gemist! Het volgende nummer schade inhalen s.v.p. J.B. Bedankt. VERSLAGGEVERS. Wie zorgt dat wij het resultaat uit Bussum in de krant krijgen? J.H. Het slotartikel in ons volgend blad? VLOKK1E. Dat je in Amsterdam boemelt zonder copy uit de negory mede te nemen is sterk! Kom en schrijf over het feest! Juist iets voor jou! DAGBOEK. Ben je zoo aantrekkelijk! Pas maar op dat ik jou niet plat leg. Jansma leerde me dat werkje zoo je weet. Ik sla niet veel maar erg hard. JUNIOR. Dat plaats ik niet hoor. Alsjeblieft op den beganen grond blijven! Probeert het nog eens en dan ietwat vriendelijker. En voor de rest laat je ze maar zwammen. Weest wijzer! Stel je voor dat je je alles moest aantrekken wat ze van je vertellen. Je weet het „wie aan den weg timmert enz." Dat spreekwoord maak ik mij tenminste altijd te nutte enik voel me er best bij! Ik reserveer een M blz. voor je in het 15Juni nummer als het ietwat kalmer geschreven is. Hoffmanndruppels is een goed preparaat! REDACTEUR.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 8