r Het negenöe elftal CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 61 dit gratis, zoodat dit mooi cadeautje voor werkende leden. Met Seyltje van Blauw-Wit langdurige conferentie en ZEd. mij verteld hij gisterenavond met onzer reeds alles bekeken. Met lijn 1 naar huis daar stortregen en zoo dit niet ver anderd voortaan maar voetjebal van 1 Juni—31 Mei telken jare, daar voor watersport in de laatste jaren geen occasie! Zaterdag 19 Mei. Vanmiddag mijn honkbal-tenu voor den dag en naar de Meer in verband uitnoodigingskaart Roodenburgh- Grootmeijer. En mij gespitst op lijn partijtje slagbal daar dit zeer amusant werk en dit in Amerika reeds reuzen opgang. Doch veld II Middenweg niet herkenbaar van regenwater en dus onbespeelbaar dewelke in ondertrouw en van harte gefeliciteerd en deze speler sinds jaren een parel van Ajax-kroon. Met Egeman kort onderhoud doch ZEd. veel werk voor Liberale partij en onze Voorzitter misschien a.s. Woensdag lid van den Raad. Van Burk hedenavond wij vandaag in Bussum den beker gewonnen dus opnieuw prachtstuk tusschen legio prijzen door Ajax behaald. Dinsdag 22 Mei. Vandaag uitnoodiging tot bijwonen van repetitie Ajacieden, dewelke iets keurigs in studie. En mij verheugd enkele ieden zooveel over voor ons festijn doch nog gestage oefening noodig opdat amateur-artisten goed voor den dag. Ook de Feestcommissie aanwezig dewelke blijkbaar ooi te luisteren Ons enthusiaste negende elftal. Zoo men ziet wordt ook in lagere regionen met liefhebberij ons spel beoefend. en Reynolds nu veld I geannexeerd voor voetbal. Dus voor honkbal geen veld en alle honkballers nu achter den voetbal aan. En spijt mij zeer daar oefenmiddag nu verloren en vergeefsche wandeling gedaan. Doch begrijp voetbal nummer een en honkbal twee op programma. Zondag 20 Mei. Vanavond van de Telegraafredactie Willem II Go-Ahaed geslagen en de koekmenschen uit the running voor het kampioenschap. En Willem II nu mooi kansje doch nog steeds vertrouwen in R.C.H. dat m.i. zeker in staat tot behalen nationale kampioenswimpel. Verder het bericht vanmorgen dat bij Koolhaas thans reeds 800 kaarten aangevraagd voor feestin Bellevue en belangstelling dus zeer groot. Achteraf jammer wij vandaag geen match daar temperatuur bij uitstek geschikt voor schopperij. Maandag 21 Mei. Vanmorgen achter schrijftafel doorgebracht daar geen weer voor marschje. O. a. briefje aan Hoogland, naar prestatie zangers. Hier mij verteld dat in Juli Hakoah de sterkste Wiener club naar Holland. En eergisteren te Weenen tegen West Ham U deze ciub 11 dus goede kans wij stevig op de broek van deze Oostenrijkers. Woensdag 23 Mei. Vandaag met Bon op de Weesperzijde en ZEd. mij het bericht dat Ajax toegestaan de wedstrijden om den „het Volkbeker" op het tweede veld Middenweg. En wel des Zondagsavonds van 3, 10 en 17 Juni a.s. ZEd. natuurlijk zeer erkentelijk voor toezegging en hoop op succes daar dit belangrijke wedstrijden. Verder weinig nieuws voor dagboek op datum heden daar seizoen zoo goed als gesloten doch vertrouw op mijn speurderszin opdat iederen dag elc wat wils! Donderdag 24 Mei. Vanavond op het plein naar de Commissie tot samenstelling A'damsch elftal geneusd. Om half elf Koolhaas bij de baren en van ZEd. dat 5 Ajacieden in de ploeg en onze portie dus geleverd. Opgewandeld naar lijn 19 en nog gehoord

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 5