r~ Kroniek Ajax 6 B 54 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX .ill Het is een uitstekende gedachte van ons Bestuur geweest de kersversche eerste klasser Stormvogels uit te noodigen haar officieuse intrede als eerste klasser op het Ajax-terrein te doen. In de eerste plaats omdat wij nu reeds weten dat de Heeren de vogels nog drie malen. Het Ajax team, dat na de pauze 20 minuten het beste van het spel had, slaagde er niet in om te scoren en de Ajaxvlag moest dus half-stok met een 41 neder laag! Onze voorhoede alhoewel goed door de verde diging gesteund heeft dezen middag vrijwel gefaald en eenige goede kansen werden gemist. Neen, dan wist de Stormvogels beter te profiteeren van de Wima en zijn trawanten! De jongere-oude garde van Ajax! Te klein voor tafellaken maar te groot voor een servetHet flinke en enthusiaste 6 B dat, wat club-enthusiasme betreft, een kranig voorbeeld geeft. PC niet voor de poes zijn wat spelkwaliteit betreft en in de tweede plaats dat wij ons het a,s. sei zoen dienen voor te bereiden voor twee moeilijke matches tegen deze kunstbewoners. Nadat onze president den voorzitter der Storm vogels met een speechje een lauwerkrans had aangeboden zijn wij vergast op een uitstekenden wedstrijd, die tot de mooisten van het seizoen behoorde. De Stormvogels hebben inderdaad ge toond wat training vermag en de wegblijvers hadden ditmaal schoon ongelijk! Met de pauze was de stand nog gelijk 1 1, maar daarna scoorden kansen daar Jan de Boer, die zich zichtbaar spaarde voor Duitschland Holland, zijn rug vier maal moest laten zijn. Intusschen wij zijn er niet rouwig om met dezen nederlaag de kennismaking aange knoopt te hebben. Het is beter nu dan in den eersten competitiewedstrijd aan de IJmuider zege wagen gebonden te worden. En als onze mannen zich voornemen in de competitie revanche te nemen dan kunnen wij achteraf nog blij zijn thans van de Stormvogels verloren te hebben. Schande is het in geen geval van een dergelijke goed ge trainde combinatie te verliezen, een combinatie

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 4