==Sl Lijst van canöiöaten. 9 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 53 vèrspringen, kogelstooten etc, etc. staan op z'n programma en 't is zeker ook een groot deel zijn werk als athletiek-leider, dat Ajax ook op dit gebied van zich begint te doen spreken. Eén ding zit ons dwars, n.l. dat hij dit jaar het oranje wambuis niet draagt. Z'n spreekwoordelijke slechte pers zai daaraan wel niet vreemd zijn. Een mis- trap van Frans en 't staat in de krant. Next year better boy. Frans en Lien, de hartelijke geluk- wenschen met je voorgenomen huwelijk van alle Ajacieden en wat de „Pers" betreft, ben ik zoo vrij een dichterlijke riem onder het hart van den adspirant-bruidegom te steken. Frans Couton, Wanneer ik dichten als jij trappen kon, 'k Zou al Vondel nimmer sterven, Vast de Nobelprijs verwerven, En jij kreeg door m'n Meester-vers, Misschien nog eens een „goede Pers". Frans Couton, De Pers is af en tpe een Bron, Net als koffiedik zoo troebel, Waard'loos als een Sofjet-Roebel, Heusch dat journalisten-stel, Staat zoo dikwijls „buitenspel". Frans Couton, Lap het aan je pantalon, Het deert je niet, zoo'n persmuskiet, Laat ze zoemen, plagen, 't Zijn de slechtste vruchten niet Waaraan de wurmen knagen. Frans Couton, Fijn verdedigings-kanoh, Allround-Athletiek-garcon, Boy van gummi en beton, Blijf nog jaren, fief en fit, Steunpilaar van Rood en Wit. TR1C-TRAC, Naam Adres Lidmaatschap - Naam voorstellers O. Verdicht Frans Halsstraat 7211 adspirant lid gaf zich op N. Thomas Vrolikstraat 425 Bestuur W. v. d. Berg Brouwersgracht 73 h. J. D. de Natris nader opgeven s.v.p. werkend lid gaf zich op P. T. L. de Ridder Hartenstraat W. F. Volkers v. Ostadestraat 180 H. Hordijk en F. Pelser J. M. Reijnders v. Ostadestraat 180 Frans v. Son p/a fa. B. v. Doesburg Bestuur A. P. M. Moonen le v, Swindenstraat no.? J. J. Grootmeijer en Koolhaas J. J. Polak Sarphatistraat 167 A. M. v. d. Kas 2e Atjehstraat 18 A. C. v. Vliet Jr. le Hugo de Orootstr. 31111 Bestuur A. J. Stokvis v. Speykstraat 175 L. A. Stokvis v. Speykstraat 175 Leo Mesker Zoutmanstraat 1 A. Wolf Bilderdijkstraat 94 M. Wessel Grensstraat 7 adspirant lid J. Arnold en S. Arnold J. v. Stratum Waterlooplein 6 werkend lid gaf zich op B. T. v. Meurs p/a Drextler Leidschekade 77 J Oudheusden en Aarsen E. P. L. Baars Reinwardtstraat 14 G Stam en W. Smit J. C v. Willigen Brederodestraat 17a 1 Bestuur B. J. Vogel Jr. Anjelierstraat 79 h. J.J. Grootmeijer en Koolhaas 5k- J. J. GROOTMEIJER, Secretaris E C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 3