i Hollanö België Clubavonö Ledenlijst 40 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX eveneens bijna gereed is en waar een teakhouten- grond U tot een dansje noodt, biedt 1000 zitplaat sen, kleedkamers met centrale verwarming, keurige badkamers; het zal voor de spelers een eldorado zijn. En op dezen grond wordt binnen enkele dagen de finale voor den Beker gespeeld. Reeds enkele maanden geleden was het Stadion „uitverkocht" voor deze ontmoeting en degenen, die de finale nog zien willen, zullen hun plaatsje duur moeten betalen, tenminste als men hiertoe de kans krijgt. Er zijn meer mooie sportparken in de wereld. Wij zagen de grounds van de Magyar Test in Boedapest (45.000 plaatsen), Stadion Stockholm (40.000), Stadion Copenhagen (25.000), Antwerpen (30.000), Chelsea (60,000) maar dit trotsche Sta dion is het mooiste op aarde! Een Amerikaansche courant heeft het terecht gezegd: „The Stadion at Wembley Park combines all that is best in all of these". En wij begrijpen dat een Engelschman met trotsch op dit Stadion zal wijzen. Een Sta dion? Neen het is een Sportpaleis!! i i Alleen die ledendie plaatsbewijzen besteld en betaald hebben, kunnen deze in ontvangst nemen op Vrijdag 27 April a s., des avonds tusschen 8—9 uur in het Clubgebouw „Poort van Muiden" Leden die niet besteld hebben krijgen natuurlijk geen plaats bewijzen. HET BESTUUR vfr ~E tv De laatste Clubavond met Dames verliep buiten gewoon gezellig. Voor een groot deel komt dit succes Desmett toe, die met de heeren Kreuger en de Groot diverse avonden repeteerde en nu met een Orkest voor den dag kwam, dat er mocht wezen. (Hulde) Mej. Muller en Mej. Edelenbosch stalen om beurten de harten van alle aanwezigen met hun keurige voordracht en prachtige stem. Vooral de liedjes „Niemand noemt me Snoetie" en „Het Slopje" sloegen geweldig in. Tienus als verliefde Spanjool was af; z'n rollende oogen, z'n Spaansche grandezza, z'n sierlijke bakkebaarden en edele gestalte maakten hem voor iedere vrouw „onweerstaanbaar" en ik weet zeker dat z'n „Pepita" voor zooveel „Amoros" gevallen is. Van de jongeren noem ik nog den Junior Swijnenburg, die niet alleen als rechtsbuiten, maar ook op de planken z'n sporen zeker verdienen zal. Het „Ei van Columbus" viel na lang tikken Mej. Langenhoff ten deel, terwijl de jury bestaande uit de heeren Delsen, de Kruyff en de Boer, de prijzen toewees aan de Dames der Heeren Lam, Bierman en van Beek resp. voor de Wals, Chimmey en One-step. Het bal werd keurig geleid door den Heer Lam. 't Was een echte Ajax-avond, waaruit bleek dat het clubleven in onze Vereeniging er wezen mag. De gewone Clubavonden worden nog ge houden op 20 en 27 April en worden dan voor dit seizoen gesloten. Allen die dit jaar weer meewerkten deze avonden gezellig te doen verloopen, zeggen wij voor hunne medewerking vriendelijk dank. De Commissie, J. SCHOEVAART S. TUMP J. CLUWEN. vt' 'E Bedankt als werkend lid: K. Andriesse. Geroyeerd, verbeterde opgave H. Hazewindus; M. Kohl; A. J. Luitingh; H. G. Schuurmans; W. Smit; C. Stading; B. v. d. Weerden: J. de Groot Jr.; S.Arnold; M. Nijkerk; J. H. Brandt. Afgevoerd als lid: Jan Pelser w.l. wegens uitstedigheid. Afgevoérd als onderst, lid, wegens niet voldoen der diploma's: K. W. de Wit; S. Wories; H. P. Stoffers J. Speelman; J. H. Speijer; J. P. V. te Riet L. F. Puls; J. Matiasen; A. Levy; M. Kunstenaar J. Kosters; E. Hendriks; C. Habets; A. Godijn N. J. Duyckers; S. Glaser; G. Flamman; H. J Duyvis; H. J. J. Dulmers; P. Bent; T. Arends C. A. v. Beek; H. Wiedenbrugge; J. H. Liscaljet G. J Eilers. Reijn. Claeszenstr 2. Telefoon Z. 5005 J. GROOTMEIJER, Secretaris.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 2