De Leytonstone F.C. in ons lanö De Leytonstone F.C. in ons land. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX r~~ 3'2 de Mace verdwaald zijn als Delsen niet op onze schouders was gaan zitten en ons zoo had ver teld hoe wij weer in de begane wereld konden terugkomen. Na het diner werden de koffers gepakt en op een volle boot, die niet schommelde daar de Amstel onrustiger is dan de Noordzee in dezen stillen nacht, kwamen wij klokke 5Va uur in Hoek van Holland. Het ontbijt smaakte goed, De bel voor de laatste ronde der 4-daagsche luidde! Het was hard werken geweest om het programma geheel af te doen doch wij slaagden er ten slotte in. Om half negen daverde de expres het CS. tegemoet en gingen wij huistoe met de herinnering aan 4 onvergetelijke dagen in de hoofdstad van Engeland doorgebracht. De twee ploegen met officials poseeren voor onzen fotograaf. (Foto Desmit) dat voor ons in de wachtkamer gereed stond. Hier heeft Oudheusden de gebruikelijke afscheids rede gehouden, waarbij hij deed uitkomen dat de moeite die hij met een en ander gehad heeft, zeker opwoog tegen onze verklaring dat wij ons buitengewoon geamuseerd hebben en dat wij hem dankbaar waren voor de uitstekende leiding. Wij kregen toen nog gelegenheid onze laatste pennys in te wisselen waarvan schrijver geen gebruik behoefde te maken, omdat de zaak volkomen opgeruimd bleek. Het is een goed idee geweest van ons Bestuur het competitieprogramma eens af te wisselen door deze Engelsche club naar Holland te inviteeren. De Leytonstone F.C., welke club uitkomt in de Isthmian League en in deze eerste klasse competitie in het midden van het ranglijstje staat bracht een groot gezelschap naar Holland. Ongeveer 15 supporters vergezelden de spelers

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 4