j Brieven uit de Meijerij j I 17 26 CLUBNIEUWS Ajax V—A.F.C. IV. 4-1 I Voor de rust gaat de strijd vrijwel gelijk op, met beide partijen beurtelings in den aanval. De aanvallen van ons zijn echter veel gevaarlijker dan die van A.F.C. en als een kwartier na den aanvang, de keurig spelende Schaap eenige A.F.C.-ers passeert, geeft hij met een schitterende schuiver den keeper geen kans. 1 —0 Door dit succes aangemoedigd, valt onze voorhoede fanatiek aan en als Over goed voorzet kopt Wim Smit keurig in. 20. Bijl wil schijnbaar voor zijn binnen spelers niet onderdoen en schiet een voorzet van links in eens in. 3 0. A.F.C. komt nu plotseling geweldig opzetten, doch de half linie en achter hoede, zijn in prima conditie, zoodat succes uit blijft. Na de thee het zelfde spel. Ajax is over wegend sterker en het duurt dan ook niet lang, of Wim Smit kanjert nummer 4 in de touwen. Onze voorhoede vindt het nu schijnbaar welletjes, waarvan A.F.C. gebruikt maakt en eenige aan vallen onderneemt. Bij een dezer ontstaat voor ons doel een worsteling, waaruit A.F.C. via eenige Ajax beenen doelpunt. 4—l. Nog eenige krachtige A.F.C.-aanvallen, waarbij ons doel op het nippertje aan een doorboring ontsnapt en dan klinkt het eind signaal. Ons geheele elftal speelde een goeden wedstrijd. Bij A.F.C. keeper, backs, links- en rechts buiten goed, terwijl scheidsrechter Farro tot ieders genoegen floot. F. H W. I Ajax IX—Volewijkers. 7-0. j j Opstelling: Langenhof Raatsie de Wit Marcus v. Eijsden Keilersman J. Niemeijer v. Haarlem Bruijnenstijn Wisman C. Niemeijer Na eenige dozijnen kansen verknoeit te hebben door offside staan opent Wisman de score 10. Verder offside staan en goed verdedigen van de Volewijkers-keeper hebben tot resultaat dat on danks voortdurend overwicht de ruststand slechts 30 is (No. 2 en 3 van v. Haarlem). Na rust gaat het iets beter. Wisman maakt No. 4, v. Eijsden ÏR A. F. C. AJAX No. 5, v. Haarlem No. 6 en Wisman No. 7. Langenhof kreeg welg, teld één bal te verwerken. A DÉ. Eindhoven, 9 Maart 1923. Geachte Redactie. Juist vang ik draadloos de volgende geluiden op: VisitLondonMonday 26 March Middlesex1st Avenue.... second match..., Chelmsford do my bestcancelsea sick Jan hou my fast Geen contact meer. Ja toch Schoevaart home... Tump... Easter... eggs... tickets Oxford Cambridge... Daar heb je 't. Op 23 Maart is Xjax crossing om »overthere« de blommekes buiten te zetten. Misschien gaan er nog een paar dames mee naar Albion! Zoodat de heeren tenminste iets hebben, waarop ze te passen hebben in London Broodnoodig! I say! In 't laatste Clubbladnommer moet ik m'n garde toch even 'n goede reis wenschen. Maar vooral »good luck'. In de bakermat van 't voetjebal zullen jelui allicht 'n pak slaag oploopen. Never mind, als 't maar met eere is Ik houd mijn »ontvang-toesteb gereed om al het nieuws over jelui trip, dat de ijl lucht doortrilt, op te vangen. Let op, dat ik, al zit ik honderdmaal in een, wat jelui groote stadsbranies hondehokkennegorij, noemt, precies kan contröleeren, wat er aan 't handje is. Care! A most delightfull trip and just drop me a

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 4