19 Clubavonö Wij herinneren Unog even aan het KEGELTJE" Vrijdag 2 Maart a.s. en aan het „HEEREN AVONDJE" Vrijdag 9 Maart a.s. Onze Oud-International W.Guppfert beweert dat het Bier absoluut nog beter geworden is en wij rekenen er op, dat U zich van de prima kwaliteit komt overtuigen. Het programma blijft geheel ongewijzigd en wij verzoeken die Heeren, die 9 Febr. 1.1. hun talenten beschikbaar stelden, nu 9 Maart a.s. hun beste beentje voor te willen zetten. Wij garandeeren een geweldig succes De pandoer-wedstrijden beginnen dien avond uiterlijk half-negen en wij'verzoeken Heeren deelnemers dus tijdig aanwezig te willen zijn. Adspirant-1 den hebben dien avond géén toegang. Wij organiseeren 6 1pril a.s nog een grrroote clubavond „niet Dames" en wij stellen ons zeer gaarne in verbinding met „Dames-leden" die een zang, muziek, of ander nummer ten beste willen geven. DE COMMISSIE. Kroniek lv_ Wij hebben Zondag j.l. de laatste hindernis genomen, die ons van het degradatiegevaar-terrein voerde in de zone der onbedreigden. De laatste twee plaatsen zullen thans ten deel vallen aan Quick, H.V.V., Sparta of U.V.V. en eerlijk gezegd gelooven wij dat Sparta en U.V.V. ten slotte zullen degradeeren. Kans op een kampioenschap bestaat er voor Ajax niet meer. Reeds in October j 1. schreven wij Feijenoord wordt kampioen en inderdaad deze ploeg verdient van alle pretendenten het eeremetaal. De ploeg speelt pittig en laat in doorsnede het beste voetbal zien en daarom komt het predicaat „Kampioen" de vereeniging van Weber toe. Wij waren tegen Sparta verre van volledig. Jan de Boer, Hordijk, J. Pelser, de Kruijff en Delsen stonden ditmaal op de invalidenlijst. De invallers waren ditmaal Jan v. Heeswijk, Marter s, Ten Herckel, Hoogland en Schetters. Sparta speelde zonder Ruffelse en hnd Klip op de backplaats vervangen. Nadat de Rotterdammers, die heel hard van stapel liepen, door v. d. Marck gescoord hadden, kwam het trio Heeswijk, Fons en Frans in schitterende conditie. Theo maakte keurig gelijk. Na de rust speelde Ajax 'iets minder doch het spel van Sparta zakte in elkaar als een kaarten huis. Addicks maakte het winnende doelpunt uit een voorzet van Schetters en Theo schoot plot seling keurig nummer drie in de touwen. Wij boekten dus een alleszins verdiende overwinning met 31. Het tweede speelde tegen 't Gooi II op het Kruislaan veld. Wij wonnen met 110 en gaan dus steeds hooger op de lijst. Inderdaad jammer dat de ploeg niet vroeger „los" is gekomen. Luxor 'O Heel de wereld die staat paf, Bij Toet-Ankh-Amens graf, 't Moet een elk verbazen, Zóó een praal en zóó een pracht, Had geen sterveling verwacht, Elk is in extase. Buiten drank en buiten spijs, Voor z'n allerlaatste reis, Kreeg zoo'n dooie snuiter Kostbaarheden zonder tal, Uit het aardsche tranendal, In karren van „de Gruijter". Dan ging hij met een ruime kas, Zonder photo op z'n pas, Naar „Hemelsche gewesten'', Kip met peertjes in het blik, Boerenkool en krentenmik, Alles van het beste. Als ik „Asjeweine" ben, Luidjes, als het even kan, Doe me één pleziertje, Offreer me dan in dat geval. Een goede opgepompte bal, Een „vijfje" of een „viertje". CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX V»/ 'O 4L

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 3