Onze Ajax B Juniores tv.. 12 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX blad niet opgenomen worden omdat in alle dag en sportbladen over de wedstrijden wordt ge schreven. Voor het overige is het grootste deel der Ajacieden steeds bij de wedstrijden, ten minste in de Meer, aanwezig, zoodat verslagen mosterd na den maaltijd zijn. Het tweede elftal klopte Zondag het Gooi II Vriendenschaar II—Ajax III 3—7. Om plm. half drie stelde Ajax zich onder leiding van scheids rechter Smittou als volgt op: v. Hesteren Bogaard ten Hag E. Bakker P. Vundering Burk J. Smit Ingenbleek P. Bakker Debois Asbeek Brusse Ajax trapt af tegen een lichten wind in, doch met zon mee. Ook ons B elftal der juniores slaagde er in het kampioenschap van zijn afdeeling te behalen. Ter gelegenheid van dit heugelijk feit beelden wij hierboven het bewuste elftal af. met 30 en staat nu op de vijfde plaats. De ploeg staat er dus uitstekend voor en zal nog wel eenige plaatsjes klimmen. Men heeft Zondag j.l. weer zeer goed gespeeld en Kooge en C. Delsen waren de fabrikanten der drié doelpunten. Het derde elftal deed wat van dit elftal verwacht werd en klopte op 4 dezer Vriendenschaar II met dikke cijfers. Het kampioenschap ligt voor het grijpen. Overigens verwijzen wij naar onderstaande verslagen Reeds spoedig heeft onze middenvoor succes, als hij een mooie voorzet van Smit inkopt 0—1. Vriendenschaar gaat nu tot den aanval over, doch heeft voorloopig geen succes. Plotseling krijgt echter de blauw-zwarte r. buiten den bal, zet scherp voor en met een goed schot maakt de Vr. middenvoor onder luide toejuichingen van het in grooten getale opgekomen publiek gelijk (11). 't Wil in de Ajax verdediging nog niet erg vlotten, want als bij een Vr.-uitval v. Hesteren even aarzelt, maakt de r.-binnen de 2e goal voor de Culemborgers (2—1). Spoedig hierop is het rusten. Na de hervatting direct een hevig overwicht van de Rood- witten, doch de eminent spelende Vr.-spil weet het spel te verplaatsen. Bij een doorbraak van Vr. ziet onze keeper door de zon den bal te laat, hij wil nog wegwerken, doch de middenvoor is hem -J\

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1923 | | pagina 4