SCHUTTINGVLAKTE voor Reclame doeleinden te huur iv_ r ==NÏ Opoffering. Nadere inlichtingen bij J. OUDHEUSDEN - Zeiistraat 40 •CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 'O Dat er gelukkig nog leden zijn die als het er op aankomt zich voor de vereeniging op te of feren, zich van hun beste zijde laten zien, bewijst het volgende. Onze junior A. Schaap, die voor den belangrijken wedstrijd Ajax juniores-Blauw Wit juniores dan alleen vrij kon hebben als hij de geheele week des avonds aan zijn bezigheden besteedde heeft die taak op zich genomen. Hij kon zoodoende zijn elftal te hulp komen en het doet ons buitengewoon genoegen dat onze kleinste Junior zoo flink heeft gespeeld in deze ontmoeting. Men leze het verslag! Schaap ie, hulde jongen Wij vernemen dat het Bestuur gé-en genoegen zal nemen, tenminste het Dageiijksch Bestuur is reeds ter zake diligent, met de bepaling dat onze leden bij den op 26 dezer te spelen match be lasting moeten betalen. Wij gaan waarschijnlijk dus weer eens procedeeren. Als de tegenpartij in dit geval even gelukkig is als het Concertgebouw, dat voor kort een proces met ons verloor dan kan het de Gemeente geld kosten. De gelegenheid voor trainen is er! De lui die trainen zijn op de vingers van je twee handen te tellen. Dat is niet goed Heeren! Alleen trainen, gestadig oefenen, weinig rooken, in het geheel niet borrelen, goede nachtrust maakt sportlui, die onze club moet hebben Daarom deze opwekking tot trainen 1 Die lui van II of III, die niet de Kerstdagen mede naar Middelburg kunnen moeten zich om gaande aan den secretaris der elftallen-commissie opgeven. De Heer Koolhaas ziet met belangstelling naar bericht uit van de liefhebbers. De penningmeester zal er toe overgaan met I Januari a.s. de royementenlijst in orde te maken. Zij, die nog niet betaalden, kunnen de diploma's op 24 of 26 dezer in het Clubhuis axhalen tegen betaling natuurlijk! In tal van bladen l^zen wij deze week dat R'.C.H. niet van Ajax verloor maar van Jan de Boer. Geen mooi compliment voor Jan. O.i. is hij n-.l. nog steeds Ajacied, volgens die bladen echter schijnbaar niet. Er is sprake van om in Maart ons 23 jarig jubileum op eenigszins luidruchtige wijze te vieren. Wij hebben de laatste jaren geen' aanleiding om te feesten -Een soiree (intiem) in Bellevue, alleen voor Ajax-lui zou op het programma staan 1 Of 't waar is? De Telegraaf heeft een beroemd trainer voer de N.A.U. uit Zweden laten komen. Wie van de Ajacieden zal geroepen worden om van de diensten van dezen grootmeester in de loopsport te profiteeren.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 8