7 tv.. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Clubavonö De Commissie. -Hf Van onze Enquêtecommissie. "^1 -- 'f- Vrijdag 22 December a.s. acht uur, ge zellige Kerst-clubavond met Dames. >n ons Clublokaal de Poort van Muiden. Vlotbrug en Kienen om Wildprijzen. Een schitterende Collectie Fasanten, Patrijzen en Eenden. Hazen en konijnen merk miaauw. Voor de eerste maal in Nederland. Optre den van de H.H. Delsen en Tump in hunne ongeevenaarde creatie Caruso Co. Pingel niet, pingel niet, Koning Voetbal die gebiedt Al z'n Ajax-onderdanen, Met dat ping'len is 't gedaan en, Als je voort blijft g<*an met drijven, Moet je honderd regels schrijven. Open Game, Open Game, Dat zij voortaan ons systeem, Het negeeren van den vleugel, Duid ik je ontzettend euvel, Dus voldoe aan mijn verzoek, Of je komt in 't klachtenboek. Samenspel, Samenspel, Kort of lang, maar altijd snel, Kan m'n oogen méér bekoren, En bevordert méér het scoren, Dan die lamme pingel-sport, Waar je draaierig van wordt. Hoor hem puffen, blazen, hijgen, Oef. 'k zal straks die bal wel krijgen 'k Heb er nu pas zes gevoerd*, Hé, m'n keel is afgesnoerd, Ja ik kom al, en kijkt boos, voila Meheer de Pingel-virtuoos Pingel niet, pingel niet, Koning Voetbal die gebiedt, Al z'n Ajax-onderdanen, Met dat ping'len is 't gedaan en, Als je voort blijft gaan met drijven, Moet je niet in „Ajax" blijven. TRIC-TRAC. Het Orkest, Kapelmeister Desmet1' is versterkt met diverse „Jammerhoüten". Verzoeke geen Bokbier in den vleugel te deponeeren. Groot Bal, onder de beproefde leiding van >,Henk". Prijsdansen. 1. One Step. 2. Chimmey. 3. Serpentine Wals. (De Jury is niet te vertrouwen). P.S. Adspirant-leden hebben dien avond géén toegang. Dam-, Schaak- en Kaart-spelen. Twee keurige Wilhelmina Biljarts Diverse Sport- en Clubbladen liggen stééds voor de leden ter inzage. We ontvangen geregeld wedstrijd-verslagen ,,Ajax I" betreffende, van alle Nederlandsche bladen. Bezoekt de clubavonden geregeld. (Dit geldt óók voor de Oude Garde). Een goede clubgeest is een factor voor véél overwinningen. vtr 'i~ Voorgesteld als werkend lid B. T. van Meurs, 2e Helmersstraat 26 door J. Oudheusden en L. Aarsen. Als adspirant lid: H. G. Kok, Kinkerstraat 106 door Theo Brokmann en M. J. Koolhaas. B. Westerman, Jac. Marisstr. 63 door Meuwsen en M. J. Koolhaas. J. Burgers, Lodewijk Tripstraat 26 door M. J. Koolhaas en J. J. Grootmeijer. D. Hamerlitig, Hasebroekstraat 88 door het Bestuur. L. Koppen, Commelinstraat 45 door Koppen en Marsfelder. J. J P. Sweering, Middenweg 42 door Dabrock en Kermer. J. J. GROOTMEIJER, Secr. Enq. Commissie. -Vj

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 4