Pechj Clubavonden. -VJ fT CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Wat kijk jij somber I 1 Mot ik weten Heb je de sm Ja dat heb ik, en niet zoo zuinig ook. 't Is om je zwart te ergeren, groen ben ik van nijd, rood van opwinding, wit van ergernis, paars van woede en Erger je maar niet kleurenblind van Santen, what's the matter, old chap? Hier lees dé Sportkroniek maar en erger je óók. Ja daar bij V.O.C.-Ajax. „Het Amsterd^msche Ajax trekt altijd veel publiek. Aan den naam dezer club verbindt men nog steeds de idee van iets bizonders op voetbalgebiedondanks het feit dat Ajax al sedert eenige jaren niet meer is wat het geweest is in de Westelijke Eerste klasse." Nou, en Wel hel en duivel, begin jij nu óók al. Hoeveel Ajacieden spelen er jaarlijks in de Oranje trui, reken dat nu eens percentsgewijze uit, nou!!!! Jamaar Hoe was de voorhoede tegen Blauw Wit! Om te zoenen v. Santen, superieur! Zóó, nou ken ik je weer terug. Nietwaar dat was af. Eikenhout, puur massief eikenbout, zonder één wurrempie. Daar zat muziek in. Dat ging, tik, tik, tak, tik,en dan had die vent aan 't scoringbord óók weer wat te doen. En ik be zweer je als Theo geen „knietje had gekregen, R. C. H. óók geen punt gekregen had. D. F. C. héélemaal niet, en in Rotterdam hadden we óók geen puntje gelaten. Dan zou die kaerel niet durven schrijven, dat Ajaxdat Ajax daar gaat m'n gal weer. Maar wat wil je dan r Wal ik wil, ezelsveulen? Broekman weer in 't veld zien natuurlijk, dan is „Heintje" die nu „nerveus" is, óók weer in orde en dan gaat het weer tik, tik, tak, tik,een knoerten dan heeft die vent aan 't scoringbord óók weer wat te doenwant nu staat ie de lijn maar te trekken. Theo, Theo, keer terug Naar je diep bedroefde Theo, Theo, kom toch vlug Naar je zwaarbeproefde, 'k Smeek je Theo kom toch vlug Naar je elftal terug. Je spelverdeeling, je techniek, En je „reuze" peeren, Kan ons dierbaar Rood en Wit, Helaas niet ontbeeren, Het gaat niet „zonder middenvoor" Kostbre punten gaan te loor. Sukkel toch niet langer door, Met dat lamme knietje, Haal het water er maar uit, Met een „Ranja" rietje, Koop, al klinkt het misschien raar, Een „kniestuk" bij het abattoir. De Nederlandsche Elftal-trui, Lag voor je opgestreken, Met dat „watersnood gewricht", Is die kans verkeken, „Hein" trekt zich dit bizonder an, Die snijboon is er „nervus" van. Theo, Theo. keer terug, Naar je diepbedroefde, Theo, Theo, kom toch vlug, Naar je zwaar beproefde, Kom weer gauw op 't veld van eer, En leidt de „Ajax-aanval" weer. TRIC-TRAC. vj/ De eerste ronde der biljartwedstrijden is afge- loopen. Het ging er soms buitengewoon spannend toe en partijen van 4°39 waren geen zeldzaam heid. Delsen gaat aan het hoofd met een serie van 25. Hierop volgt Hordijk met 17 en het hoogste gemiddelde n.l. 5. Misschien worden deze cijfers nog verbeterd, waarover wij U dan in een der eerstvolgende nummers wel zullen berichten. Van de veertig deelnemers zijn er natuurlijk twingtig winnaar, die elkaar in de volgende ronde gaan bekampen. De loting had het volgende resultaat 1 Deen-Bogers 6 Schoevaart-Geudeker 2 Buitenkant Fijtsma 7 Moll-v. Gemert 3 Wijting-Roodenburg 8 Levendig-De Wit 4 Delsen-Buys 9 Cluwen-De Bois 5 Hordijk-Gupffert 10 P. Bakker- Asbeek Brusse Wij verzoeken de deelnemers tijdig aanwezig te zijn, teneinde de wedstrijden een geregeld verloop te doen hebben.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 3