7 Clubbericht Overzicht. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX burcht het kampioensdoek waaien. Het kanboys! Nu of nooit! Go on!! Ajax is herleefd, we gaan een heerlijk seizoen tegemoet! G. Nog onder den indruk van den prachtigen strijd tegen Blauw Wit schreef onze medewerker dit artikel. Alhoewel zijn optimisme na de laatste wedstrijden eenigszins bekoeld zal zijn plaatsen wij gaarne deze pennevrucht, waar wij in ons vórig nummer hier plaatsruimte voor misten. {Red.) V»/ Programma voor 15 October a.s. Ajax IQuick 1, 2 uur Middenweg I. Ajax III O.D.E. II, 12 uur Middenweg II. Ajax IVV.V.A. Ill, 2 uur Kruislaan I. Ajax VIBI.-Wit V, 12 uur Nederl. Bank. V.V.A. V- Ajax VI B, 2 uur. D.E.O. I—Ajax VIII, 2 uur. Swift Jun.Ajax A Jun., 11 uur. Ajax B Jun.Sloterdijk Jun 1: uur Kruislaan I. Ajax C Jun. A.F.C. Jun., 11 «uur Kruislaan II. Ajax A adsp. D.E.O. adsp., 11 uur Ned. Bank. Ajax Badsp. R C.A. adsp., 11 uur Middenweg Ih O.V.V.O. A fadsp.Ajax C adsp. io uur. Reserves moeten bij de thuiswedstrijden als grensrechter fungeeren. Indien de A.V.B. ons beboet als geen grensrechter fungeert wordt de boete op den reserve verhaald. Aanvoerders gelieven reserves aan deze bepaling te herinneren. Identiteitskaarten moeten steeds op aanvrage vertoond worden. En ieder zorge dus zijn kaart bij zich te dragen. Alleen dan gelieve men cand. w.l. of adsp. leden voor te stellen als men er zeker van is dat de cand. een bruikbaar speler is of kan worden. De vorige week werden tal van leden geweigerd. Teneinde de administratie te vergemakkelijken gelieve mep dit verzoek op te volgen. Voor zaken de Elft. Comm. betreffend wende men zich tot den Heer Koolhaas. Telefoon alleen Z. 3333- Deze Heer wenscht niet op werkuren (overdag) opgescheld te worden. Nogmaals wordt herinnerd aan dispensatie-aan vragen, indien men vroeger voor een andere club heeft gespeeld. Leden, die hunne diploma's nog niet hebben, kunnen deze a.s. Zondag in het Bestuurshuisje, tegen betaling, in ontvangst nemen. Aangenomen als w.l.: J. Becker, C. Groot, A. J. Dietze, C. Roemer. Aangenomen als adsp. lid: W. Lulofs, J. v. Eisden, J. P. Blomvliet. Afgevoerd: W. H. C. Lieven, speeit voor andere vereeniging, A. v. Klaarbergen (ziekte). Bedankt J. D. Fritz, ond. lid. Blijft lid: J. Schweppe. Voorgesteld als w.l.: P. Beek, le Helmersstraat 25711, door J. Pelser en J. Westrik; R. Jonker, Céintuurbaan 224, door D. en W. v. Gelderen. Aanvangsuur. De wedstrijden moeten precies op tijd aanvangen, daar wij de terreinen op de vastgestelde uren ge bruiken moeten. Uitslagen Aanvoerders wordt verzocht juiste naam van grensrechters op te geven bij het inzenden van de uitslagen. Reiju. Claeszenstr. 2 J. J. GROOTMEIJER Telejf. Z. 5005 Secretaris. vl/ Onze medewerker G zendt ons een ontboezeming, vrijwel gebaseerd op den succesvollen wedstrijd tegen Blauw-Wit. Zijn optimisme begrijpende (hij schreef deze indrukken direct na bovengenoemden wedstrijd) dienen wij toch tegen een, te groot optimisme te moeten waarschuwen. Wel is waar hebben de resultaten, door de lagere elftallen bevochten, ons Ajax^-hart gekalmeerd, maar de prestaties van Ajax I en II dienen als tegengift voor een gewaagd optimisme. In 4 wedstrijden heeft Ajax I slechts 4 punten behaald terwijl ons tweede, dat echter dit seizoen al zeer onfortuinlijk is, het er nog minder afbracht. Voor het tweede zijn wij evenwel niet bang, er komt ijog gelegen heid genoeg het punten-aantal te, vergrooten. Een derde of vierde plaats op het lijstje zullen wij wel bereiken. Met het eerste elftal is het slechter gesteld. Zoolang wij geen voorhoede in elkaar kunnen zetten, die goals fabriceert, blijkt het een karwei om overwinningen te behalen. De achterhoede behoedde ons tegen V.Cf.C. en R.C.H. voor een nederlaag en komt er niet meer schotvaardigheid bij de aanvallers dan wordt het een heele toer om uit de gevaarlijke1 zóne te komen. We bezetten thans de zevende plaats op de ranglijst, een gevaarlijke plaats, vooral waar H.V.V. en Feyenoord spoedig een sprong naar boven zullen wagen. De wedstrijd tegen Quick is er een waaruit wij absoluut twee punten moeten halen. Wij komen anders aan het einde van het seizoen een paar punten tekort, die wij wel eens dringend noodig konden hebben. Daarom rekent de Ajax-schare a.s. Zondag op een overwinning! Voor de voorhoede geldt ditmaal schiet en schiet go^d. Komt over een paar weken Brokmann weer terug dan zal het wel weer beter gaan, maar laat ons er voor waken in deze weken niet te veel terrein te verliezen. Een te groote achterstand zou later fataal kunnen blijken!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 2