M.V.V.—Ajax I IV.- Candidaat werkende leden. I Identiteits-kaarten -x- Spelers, in den A.V.B. uitkomende, wordt dringend verzocht de foto's Dinsdag a.s. ge reed te hebben daar de kaarten een dezer dagen verzonden worden. G. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX honk (Smit heet ie geloof ik), die ving me daar een geweldigen bal waar de batsman zelf paf van stond. En dan de bowler en de keeper, die be grepen elkaar als 2 broertjes, die 20 jaar naast elkaar gemaft hebben. En je moet niet denken, dat het veldwerk slecht was. Nee hoor, integen deel, het onderlinge verband was zelfs uitstekend, wat blijkt uit het feit, dat op één hit 3 Hercules spelers uit werden getikt. Is dat niks of is dat wat!! Alleen vond ik, dat Ajax het in de 9e innings al mooi genoeg vond en een beetje »geintjes« ging verkoopen. Ik zal eens aan Ajax een brief schrijven en vragen, of dat in het vervolg ver meden kan worden. Dat maakt het spel nog aantrekkelijker. Maar niettegenstaande dat ben ik er zeker van, Bulletje, meer genoten te hebben op het gezellige Ajax-terrein, dan jij op het onge zellige Stadion. Zeg Bulletje, ik zou je dan ook sterk aanraden om Woensdagavond eens een kijkje in de Meer te nemen. (Deze match werd intusschen ook schitterend gewonnen door onze reserves. Red.) Om zeven uur de big-match van 9 innings tusschen de reserves van Ajax en Blauw Wit. Het kost je geen sou, als je kunt, druk je er een kogeltje groen en een kwatta achterover, en je geniet van het schoone Base-Ball spel. Alles voor lauw. Nou Bul, ik kom je Woensdagavond om 6 uur halen hoor, want het zal wel storm loopen. In orde, Boonestaak, ik reken er op dat je mij komt halen, hoor, als 't kan met de motor, dat staat gekleeder, niet waar. Nou, tabétot ziens. JOOP. Het volgende proefelftal speelt a. s. Zondag waarschijnlijk te Maastricht tegen M.V.V. de Boer J Hoogland F. Couton Hordijk de Kruijfif de Bois Hamel Geestman Brokmann Delsen Buwalda Wij kunnen verder nog mededeelen dat de Pelsers verhinderd zijn om mede te gaan daar zij onmogelijk voor dezen oefenwedstrijd van Zaterdagmiddag tot Zondagmorgen uit hun zaken kunnen. Jan v. Dort speelt voor Vitesse daar hij het tenslotte te bezwaarlijk vindt om iederen Zondag van Arnhem naar A'dam en terug te sporen. Wij kunnen deze decisie billijken en hebben altijd de trouwe komst van onzen rechts binnen bewonderd. In Hamel hebben wij een zeer goeden rechtsbuiten terwijl Buwalda reeds eerder voor de rood-witte kleuren speelde en zelfs in dien tijd international was. Hij speelde nl. in den wedstrijd HollandDuitschiand mede, naar wij meenen in 1913 in het Stadion (4-4). Overigens heeft de Elftallencommissie de ploeg nog niet definitief ingedeeld. Wij vermoeden echter dat wij voor Ajax I dit seizoen wel een 14-tal eerste klasse spelers zullen moeten gebruiken. De volgende adspirant leden, geboren vóór 1 Sept. 1906, gaan met 1 Sept. over tot werkend lid, indien 14 dagen na publicatie van deze namen geen stemming door een der werkende leden is aangevraagd. J. L. Aarsen, J. Aué, G. de Boer, J. H. Bos? H. Bijl, C. van Dam, G. Dreese, K. Hollmann, A. v. Klaarbergen, T. A. Koppen, C. Niemeijer, J. Niemeijer, P. v. Tol, P. Vunderink, E. v. d. Zwaan Opmerkingen over deze opgave zien wij gaarne tegemoet. Adsp. leden, welke in deze lijst nog opgenomen rïioeteti worden en niet gepubliceerd staan, moeten zich omgaande opgeven. Bij even- tueele boete wordt deze later op degenen verhaald, die zich niet opgaven. J. J. GROOTMEIJER, Secretaris, ^4 -J)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 4