Personalia CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Zij, die geen kaart ontvingen, kunnen zich met onderge- teekende in verbinding stellen. Vertrouwende, dat ieder oen steentje zal bijdragen om dezen dag gezellig te doen verloopen, De Athletiekcommissie M. J. KOOLHAAS, Secr. Ti Enquête 'h E LL Aangenomen als werkend lid: A. MikkelsenG. van AsperenM. KohlH. Koch E. Hamel; C. W, Jansen; G. J. van Deventer. Als adspirant lid: F. X. HaliL. P. Arends; Th. Dalmolen; J. H. v. Dijk; L. Lulofs; F. Th. v. Voorst; A. Muller; C. L. Wurster; H. C. Keja. Voorgesteld als werkend lid P. D. Neve, Ten Katestraat 26 A 11, door Theo Brokmann en Koolhaas. G. Lam, Vrolijkstraat 3251, door J. A. Möhrs en Lieven. W. J. Allard, ie Oosterparkstraat 122 huis, door J. A. Möhrs en Lieven. J. Vunderink, Eikenweg 18, door J. A. Möhrs en Lieven. K. v. Norden Jr., R. Claeszenstraat 47H, door J. A. Möhrs en Lieven. J. v. d. Werf, Iepenweg 7 huis, door J. v. Hesteren en A. Boogaard. E. J. Ros, Alb. Cuypstr. 238, door Gebr. Pelser. K. Ros, Krayenhoffstr. 191, door J. Beerman en J. v. Heeswijk. L. Piller, Nieuwekerkstr. 601, gaf zich op. H. F. Twelker, 7 R. I. II Schoolcomp. Harder wijk, door Gebr. Pelser. A. H. van Kol, 7 R. I. II Schoolcomp. Harder wijk, door Gebr. Pelser. J. E den Boer, 2e Atjehstraat 56111, gaf zich op. P. Wisman, ie v. Swindenstraat 116 huis, door Ph. Paulsen en H. Haring. Als adspirant lid: G. H. Tang, 3e Oosterparkstraat 6111, door Gebr. Tang. H. H. Hemminga, 3e Oosterparkstraat I90111, gaf zich op. J. J. GRO.OTMEIJER, Secretaris. I ili Alhoewel wij in den laatsten tijd bij gebrek aan plaatsruimte 4eze intieme mededeelingen niet meer plaatsten, meenen wij ditmaal een uitzonde" ring te moeten maken en te moeten mededeelen: ie. dat Theo resp. Annie Brokmann, vaderen moeder gewordeu zijn door de geboorte van den kleinen »Theo«. Wij wenschen het echtpaar hartelijk geluk en vertrouwen dat de kleine Theo over 18 jaren op de center-voor plaafs van Ajax zal staan; 2e. dat in den echt zijn verbonden J. A. G. Bieshaar en Coba Timmer en C. v. Wintershoven en Helena v. Cittert. Ook dezen trouwen Ajacieden bieden wij de welgemeende gelukwenschen van de geheele Ajax- schare. Meöeöeelingen Spelers, die in. den A.V.B. uitkomen, wordt verzocht direct foto's te laten maken daar de Identiteitskaarten een dezer dagen worden ver zonden. Op 31 Augustus as. worden wederom onder leiding van de Athletiekcommissie onderlinge wed strijden op onze terreinen gearrangeerd. De kaarten worden ten spoedigste door den Heer Koolhaas ingewacht. Op 3 September a.s. wordt op het Ajax-terrein de belangrijke match Ajax-Eintracht gespeeld. A.s. Zondag gaat het eerste naar M.V.V. met een proefelftal. Daar het onmogelijk is dat de tribunes (het schilderwerk) op 31 Aug. a.s. gereed zijn worden de onderlinge wedstrijden op het tweede veld gehouden. Op het eerste veld wordt beslist niet gespeeld daar de tribunes dan door de toeziende leden in dat geval zeker gehavend worden. Waarschijnlijk speelt a s. Zondag een sterk reserve elftal tegen Alcmaria te Alkmaar. Spelers ontvangen bericht.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 2