IT Mijmeringen I i Correspondentie I Nagekomen Bericht I j CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Dam-, schaak- en kaartspelen. P.S. In verband met het beëindigen van dit Seisoen, Vrijdag 26 Mei a s. laatste Clubavond. De Commissie. Zondagachtermiddag. Mannetje wat ben je stil, heeft Ajax verloren Hè, je hebt zeker Trie Trac niet gelezen, houd 't voor gezegd vrouw, zoolang die blijft tric-traccen zijn de onzen niet te verslaan, puntWat ben je kort. Een kopje thee? een glaasje?.... geef mij maar drank half om half?wat dacht je Ajaxlimonade Hier drink eens, vent, en biecht nou eens op, je hebt een ernstig iets, en met wie kan je vertrouwelijker praten Nou vooruit dan, maar schenk eerst nog eens in, dub bele punt. Vrouw, ben ik Ajacied of ben ik 't niet? ik zou zoo zeggen kereltje, je staat met Ajax op en je gaat, met Ajax naar bed, en eh in je vrije tijd denk je ook wel eens aan je vrouw en jongens wat ben je nou weer aardig toch niet, ik verheug mij datje die vraag stelde moet jij weten. Nu dan, als Ajacied meende ik goed te doen om in aansluiting met de voetbal winter-, de baseball zomersport te propagandeeren, en droomde van lenige-, gebronsde kerels, die in competitie zoowel op voetbal- als baseballgebied als in de athletiek steeds buiten mededinging inschreven om de eenvoudige reden de anderen ook eens een kansje te geven op kampioenschap of prijs Maar man droomen zijn bedrog, dat moest je op jouw leeftijd toch weten. .-. au laat m'n leeftijd er nou buiten, schenk liever nog eens in, proost! Te jong voor veteraan te oud voor actief lid, vandaar 't werkwoord grensrech teren, hij is goed, ha, ha, maar niet ter zake Ik geloof beste jongen je moet niet meer hebben, je krijgt van Gutes zu viel, je wordt al etwas Schwiepps, je begint wartaal uit te slaan Moedertje ik houd me aan Vader Cats zaliger, dronken menschen en kinderen spreken de maar moesten hun mond houden, ventmaar ik hi ik ben niet dronken, ik ik hi zie schwarze wolken aan de Ajax he hemel, ze komen van verschillende kanten opzetten kijk daar boven den Omval kijk boven Sloten kijk die zwarte wolken in de buurt van Zeilstraat, Oranje Nassaulaan, en Ceintuurbaan, kijk, kijk boven de Wijtenbachstraat wat een kanjer, kric krac, zie je wel ze doen de ramen al dicht, daar daar overal kleine donderwolkjes, nog een, nog een boven den Middenweg.maar mannetje wind je niet zoo op, al die wolken en wolkjes vloeien tesamen, en plengen met hunne gezegende inhoud jullie pas gezaaide Ajaxterrein Als 't maar waar is, wijf. Plic uit de Polder P. S. Het aantal leden dat zich opgaf het Honk bal te gaan beoefenen steeg tot 26. E E D. Kn.Vlokkie; Kick; Tric-trac; M.S.; J. S. M. K.Vlinder; Ik zie niets meer. Waar blijven jelui. Laten jelui mij nu al in de kou? Copij voor het volgende nummer moet 26 Mei in mijn bezit zijn. Aanvoerders van alle elftallen Beleefd verzoek een kleine slotindruk over de prestaties van jelui elftallen over het afgeloopen seizoen te zenden, 't Is nuttig en belangrijk. Wij zullen het geheel in een hoofdartikeltje gieten. =- E E In verband met het Zuid-Duitsche reisje kunnen wij nog berichten dat vermoedelijk het volgende programma verwerkt wordt. Donderdag 22 Juni a.s. vertrek van het Centraal Station, naar Frankfurt a/M. Vrijdag kalme trip in Frankfurt a/M. Zaterdag 24 Juni, wedstrijd tegen de bekende vereeniging „Eintracht" te Frankfurt. Zondagmorgen vertrek naar Nürnherg. Zondag 25 Juni wedstrijd tegen I F. C. „Nürnberg" aldaar. (Kampioen van Duitschland 1920/21). Maandag 26 Juni vertrek naar München. Dinsdag 27 Juni, trip in de omtrek van München. Woensdag 28Juni. Wedstrijd tegen de F. C. Bayern te München. Donderdag 29 Juni. Trip in de omtrek van München. Vrijdag 30 Juni. Vertrek naar Holland. Zaterdag 1 Juli. Terugkomst te Amsterdam. Aan de uitwerking van dit programma wordt thans gewerkt. Natuurlijk kan een en ander nog gewijzigd moeten worden maar dit is in hoofdzaak het programma zooals wij ons dit voorstellen. Dringend verzoek aan die spelers die een uitnoodiging krijgen er voor te zorgen dat uiterlijk 10 Juni paspoort en 4 foto's in mijn bezit zijn teneinde alles tijdig gereed te kunnen hebben. De Elftallencommissie zal direct na vaststelling van de ploeg de uitnoodigingen verzenden. (Oorspronkelijk was bepaald op 29 Juni te vertrekken, doch wij kregen heden het volgende telegram: Unmoeglich Jüli Sued Deutschland Spielverbot, redenen waarom voorloopig de vertrek datum op 22 Juni is gezet.)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 4