Het protest Feijenoord I Seriewedstrijden te Krom menie CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX "SI ontwikkelddie ieder met bewondering voor de prestaties van Blauw-Wit vervuld heeft Blauw- Wit kampioen./! Wij gunnen het haar vanganscher harte! Niet alleen het kranige elftal maar tevens den bestuurders van de in Amsterdam zoo populaire vereeniging. Moge in innige samenwerking vanaf dit oogenblik, het bestuur achter de groene tafel eenerzijds en de spelers binnen de lijnen'anderzijds, er naar gestreefd worden het kampioenschap van. Nederland te winnen. Het Westelijk Voetbal verwacht van Blauw-Wit een flink representeeren van het spel in ons district. Onze hartelijke gelukwenschen en veel succes in de komende zware wedstrijden J. J. G. In onze onlangs gehouden Bestuursvergadering werd het protest Feijenoord—Ajax nogmaals be sproken. Zooals men wellicht weet heeft het Ajax-Bestuur de Protest-Commissie verschillende malen verzocht om toezending van het volledige Proces-verbaal en afschrift van het getuigen-ver- hoor inzake het Protest, teueinde te kunnen na gaan of den scheidsrechter inderdaad gevraagd is of het protest reglementair is ingediend. Nadat wij bij de Protest-Commissie niet veel wijzer werden hebben wij ons tot het Bestuur van den N.V.B. gewend. Na veel heen en weer geschrijf kwamen wij op 24 April, dus ongeveer 7 maanden na den wedstrijd, tot de volgende conclusie: Van de vergadering der Protest-Commissie worden geen notulen gehouden en men kan ons dus niet helpen aan een afschrift van het getuigenverhoor Van deze mededeeling staan wij een voudig paf Van een gewonnen of verloren protest, waarvan degradatie of promotie het gevolg zijn kan (zie het geval Quick bij hare degradatie), wordt een voudig niets genoteerd dan de beslissing!? De Jantje-van-Leienmanier waarop deze Com missie zich afmaakt van een belangrijk Protest als het protest P'eijenoord—Ajax is wel fraai! Veel respect hadden wij na de behandeling van het protest niet meer voor de Commissie maar deze mededeeling heeft het laatste beetje respect finaal weggenomen. Arme N.V.B. clubs die hun belangen toevertrouwd zien aan een college, dat schijnbaar niet eens de moeite neemt een getuigen-verhoor te notuleerenl E vk z Een 10-daagsche veldtocht naar v*/ E E Zuid-Duitschland. E E Het Ajax-Bestuur besloot tot slot van het seizoen, een korte doch gezellige trip naar Z.-Duitschland te doen maken door een combinatie van Ajax I en II, een reisje dat gezien den stand van de Mark weinig kostbaar behoeft te worden, doch waarbij het aan vroolijkheid en gezelligheid niet behoeft te ontbreken. Op het oogenblik dat wij deze mededeeling doen is nog niet bekend waar heen de reis zal gaan. Het ligt in de bedoeling iets te organiseeren op het traject: Frankfurt a.M. München. Mütichen vooral is een stad van Zuid- Duitsche gezelligheid en gemoedelijkheid, waarbij ons Mokum verre ten achter staat. En zij, die reeds voor den oorlog voor zaken of voor sport aan deze steden een bezoek aflegden zullen die dagen niet gemakkelijk vergeten. Persoonlijk was schrijver reeds eenige malen te gast bij Germania (Frankfurt) OffenbacherKickers (Offenbach) en andere clubs in deze omgeving. Aan het firma ment van zijn herinnering aan jolijt-reisjes staan deze plaatsen als fonkelende sterren. Mocht de reis naar Zwitserland ons veel schoons gebracht hebben, deze 10-daagsche veldtocht naar Zuid- Duitschland zal het winnen aan gezelligheid, daar sfaat de gastvrijheid van de Zuid-Duitschers en de gemoedelijkheid in de Zuid-Duitsche steden ons borg voor. In ons volgend Clubnieuws hopen wij meer,van het reisje te kunnen vertellen. E E vfc. E E 'h E Ten einde eventueele liefhebbers nog in de gelegenheid te stellen een paar wedstrijden tot- slot van het seizoen te spelen heeft ons Bestuur ingeschreven voor de Seriewedstrijden van K. V.V. welke op 4.11.18 en 25 Juni te Wormerveer zullen gehouden worden. Ingeschreven is met een Ajax combinatie, bestaande uit Ajax II spelers en spelers uitkomende in lagere elftallen, daar de E. C. waarschijnlijk moeite genoeg zal hebben, in verband met de zomersporten, een flink elftal in het veld te brengen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 2