André de Kruyff. Trainingavonden. i Een nieuwe ziekte. Corresponöentie Schuttingvlakte te huur op het Ajax- terrein. Te bevragen bij den Heer J OUDHEUSDEN, Zeilstraat 40, Amsterdam. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX constateeren of zulks met een kleine kans op succes kan plaats hebben. Ik neem tevens de gelegenheid te baat ons lid Kermer te feliciteeren met zijn prachtig succes j.l. Zondag behaald in een veldloop, waaraan pl.m. 160 loopers' deelnamen, en waarin hij vrijwel ongetraind als zevende aan mocht komen. Ik hoop dat dit succes voor hem een aansporing mag wezen tot een verder gaan op dezen weg, opdat wij hem eens zullen mogen lauweren als kampioen op den langen afstand, en laat tevens voor de andere leden mogen gelden het spreekwoord »Goed voorbeeld doet goed volgenM. S. vR. E 'F E E Het zal allen wel bekend zijn dat onze eerste elftalspeler de Kruyff vóór den wedstrijd Frisia- Ajax te Leeuwarden een spierbundel, om den enkel zittend, heeft gescheurd. Na in het zieken huis te Leeuwarden behandeld te zijn is de patient door prof. Snapper, resp. Dr. Blauwkuip behandeld. André moet nu 3 weken rust houden. Het geheele been van enkel tot knie zit in gips verband. Na verwijdering van dit verband zal blijken hoever de genezing heeft plaats gevonden. In ieder geval zien wij onzen populairen André dit seizoen niet meer in de Ajax kleuren. Wij meenen goed te doen hem namens alle Ajacieden een spoedig herstel te wenschen! V»/ Het Bestuur deelt mede, dat de oefenavonden voor voetbal vastgesteld blijven op Dinsdag en Vrijdag, aanvang om 7 uur, wat de Athletiek- oefeningen betreft deelen wij mede dat in een artikel in ons heden verschijnend blaadje voor komend, nader wordt bekend gemaakt wanneer deze oefeningen plaats vinden. 5 De Spaarndammerpolder-ziekte schijnt onder onze elftallen uitgebroken te zijn. Een van onze elftallen dat Zondag naar bovengenoemde polder moest kwam liefst met 7 reset ves uit, daar deze verwondingen!! 1 opgeloopen hadden. Natuurlijk niet te controleeren of Ajax zou een controlee- rend geneeskundige aan moeten stellenI Natuurlijk verloren, maar dat zal wel weer de schuld zijn van de Elftallen-commissie, natuurlijk niet van de spelers die hun clubliefde toonen!! M.K. Men zegt in de kleedkamers, i dat wij binnenkort een Internationale match krijgen op het Ajax-terrein tusschen de Fussball-Club Nürnberg en Ajax. dat Nürnberg's team uit juniores 16-18 jaar zal bestaan. dat Ajax eveneens haar juniores tegen deze jongelingen in het veld zal brengen. dat deze Duitsche juniores sedert Augustus 1921 onge slagen aan het hoofd van hun afdeeling gaan. dat deze jongens reeds meer internationale wedstrijden speelden en o.a. Old Boys Basel (juniores) met 1—0 hebben geslagen. dat waarschijnlijk 13 spelers de reis naar Holland zullen aanvaarden. dat Ajax zeker op hare leden een beroep zal doen om een of meer nachten een Duitsche gast te herbergen. dat zulks noodig is óm de kosten tot een minimum te beperken. dat bijvoorbeeld met Kerstmis onze juniores een tegen bezoek in Nürnberg zullen afleggen. dat het Bestuur druk doende is deze ontmoetingen te arrangeeren. dat onze juniores al vroeg hun internationale vuurdoop zullen ondergaan. dat het volgend clubblad hieromtrent meer nieuws zal brengen. ^k E 'f* E 5 ^k E 'h E J. R. Uw Mijmeringen blijven tot het volgend nummer leggen. Ditmaal helaas geen plaats.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 4