r 1 I j Clubavonden j 1 Een Compliment voor Reynolds. I j I Honkbal. I Negental B. Spelers welke het spel nog niet beoefenden, of nog niet in wedstrijden uitkwamen, maar. stoere knapen die't negental A spoedig partij zullen geven, en wellicht verandering in A noodzakelijk zullen maken, o.a. de Heeren Tump, J. Schoevaart, J. Bakker, J. Smit, J. C. Dabrock, J. Hoogland, L. Wintershoven, G H. Ziegeler, A. Mol, Th. Hörchner, J. P. Blijboom (11) Schuttingvlakte te huur op het Ajax terrein. Te bevragen bij den Heel? J.Oudheusden, ZeUstr. 40, Amsterdarri. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX veel pleizier en veel succes! Frisia is de laatste weken goed op dreef. Het belooft een harde dobber te worden. (De uitslag van deze ontmoeting werd 3-3. Een gunstig resultaat.) Met genoegen kunnen wij berichten dat we het terrein a/d Kruislaan (de 2 velden), voor 3 jaar hebben ingehuurd. De reserves zijn dus voorloopig goed ondergebracht, daar deze velden tot het puikje van de zalm behooren. Het terrein a/d Middenweg is eveneens weder voor 3 seizoenen gehuurd. Voorloopig hebben wij dus geeu terreinzorgen, tenminste als de Gemeente niet gaat bouwen en zoodoende op de terreinen beslag zou moeten leggen. Op verzoek van diverse leden is de „OUDER- WETSCHE Clubavond" (met dames) een week uitgesteld, en nu vastgesteld op Vrijdag 21 April a s. aanvang acht uur precies in de bovenzaal van „Café De Poort van Muiden. De dames en Heeren die van een dansje houden kunnen wij mededeelen dat wij nachtpermissie hebben verkregen. 1. Pandoerwedstrijden (Dames en Heeren) Extra Zwabberprijs. 2. Wedstrijden op de Vlotbrug. 3. Eierentikken (tijdens het bal) Eerste prijs (het ei van Columbus). Muziek en zang zullen de wedstrijden opluisteren. Bal ohder leiding van „HENK". De Clubavond-Commissie. P.S. Ofschoon wij nu reeds drie jaar de Club avonden lieten eindigen op den laatsten Vrijdag in April, hebben wij met hët oog op het lang durige seizoen besloten, dit jaar de clubavonden ook gedurende de Maand Mei voort te zetten. H. F. C. schrijft onsHierdoor bericht ik'TJ de góede ontvangst van 'Uto schrijven''d.a.' Ï2 êêzéï. Wij danken U ten zeerste voor de ons toegezonden gelukwenschen en deelen mede, dat een deel van het succes ongetwijfeld Overgedragen dient te wordea op Uwen heer Reynolds. Zooals wij reeds eerder mededeelden, verheugen wij er ons over, dat wij Uwen trainer ook dezen zomer weer ter onzer beschikking kunnen krijgen. In de hoop, dat onze zeer vriendschappelijke verhoudingen nog jarenlang zullen mogen voort duren, teekeneu wij, Hoogachtend, MOLLERUS. Secretaris „H.F.C,". Bij de samenstelling der beiden negentallen waarmede wij inschrijven in de Baseball competitie, meenen wij U het volgende te moeten voorstellen Negental A. Spelers welke deze sport 't vorig jaar beoefenden, in wedstrijden uitkwamen en reeds de eerste Ajax zege behaalde in den vorm van de tweede prijs zilveren medaille der N.H.B. Seriè- wedstrijden, o.a. de Heeren: J. J. Grootmeijer, J. Roodenburgh, J. Pelser, A. J. de Kruijff, J. Bieshaar, P. Prins, R Vundering, C. Geudeker, J. Martens en C. de Bois. (10) Zaterdagmiddag 22 April half drie, oefenwed strijd op het Ajaxterrein, hegental A en negental B door elkaar, voetbalplunje mede brengen s v..p I de eene helft speelt in blauw de andere in Roód- Wit, te spelen 5 innings. Scheidsrechters de Heeren Bleesing en Koolhaas, na afloop bespreking. J. Roodenburgh.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 4