ao ZATERDAG 15 APRIL 1922. Holland-België De inschrijving voor plaatsbewijzen voor dezen wedstrijd is gesloten. Geen postwissels meer aan ondergeteekende te zendendaar het bedrag dan toch gerestitueerd zal worden. In ons volgend Clubblad wordt kennis gegeven waar en wanneer de toegangsbewijzen zullen worden uitgegeven. vj/ Met de Veteranen op het slagveld Voor den op Zondag 2 April '22 te spelen wedstrijd Ajax Veteranen de Ruijter Sportpark terrein Adm. de Ruijterweg (Sloten) aanvang ioy2 uur precies, rekent de Elftallen-Commissie op Uw medewerking. Bijeenkomst 10 uur Spui (Groene tram). En sneeuwen sneeuwen Alles was wit, dus ging de groene net voor onze neus weg. Sof zulle, gauw botje bij botjè gedaan en met z'n zessen een tax gecharterd. Omdat we nogal mager waren (Tump etc.) mochten we er waratjes met z'n zessen in. Twee veteranen werden keurig opgevouwen, twee in »de halve hoepel* en de twee overblijvenden, nou ja, met een beetje moeite in de stand »het Zwaantje* geplaatst, eii daar gingen we »poeh, poeh», naar Sloten. De best ^gesitueerden* zongen het schoone lied van hou er de moed maar in« en als krake lingen werden we bij het Sportterrein afgeleverd. Dèor vbel prikkeldraad en alle" mogelijke andere versperringen bereikten we de kleedkamer, 't Leek onder ons gezegd meer op kfaantje lek, daar het dak zéér poreus was, en werden daar verwelkomd door de zeven andere Ajacieden. Vlug even uitgemaakt welke sterren de Rood witte kleuren mochten verdedigen en toen naar he,t veld. Als je zoo'n dikke twintig jaar meeloopt, met te trappen zetter vergeet de R niet« heb je héél wat velden gezien, maar nu schrok ik toch wèl even. Is dituche het voetbalveld?? Ja, hoe vindt U het, keurig he, we hebben de heele week gewerkt als.'een gek, kijk. ziet U daar de rechterwing Nou daar was vroeger »het kopjeziet U, en daar aan de linkerkant het Geuldal zeker, viel ik hem in de rede. Nou en die sloot die dwars door het terrein liep hebben we gedempt, ziet U, en waar het nu nog erg modderig is hebben we een paar polsstokken ge legen, dan kunt U er overheen springen, ziet U. Wat blijft je na zoo'n redevoering anders over dan te zeggen, dat het geniaal is, dat je paf staat. Dat stonden we ook* en dat je nog nooit op zoo'n veld hebt gespeeld, »dat was óók waar«. Enfin, dat wordt dus voethallen met hindernissen. Personen opstellen 1 De Munnik doe een zwemvest aan maar geef het na de rust aan Buijen, die heeft nu de »drooge moesson». Allen klaar... En daar ging het hoor, In een wip hadden we twee doelpunten, maar daar we achter nog niet met de terrein-moeilijkheden bekend waren, kwamen we zoowaar met 3 2 achter.-Tjerk werd nijdig, probeerde achtereenvolgens de Spaansche,

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 1