r CLUHNIKUWS Zonöag j Clubavonöen j Goede Vrijdag a s. Clubavond „met Dames". Op het programma staan Pandoer-wedstrijden, Vlotbrug, en Eieren-tikken. Eerste prijs »het Ei van Columbus«. V\ at denk jij van Zondag Van Zondag van Zondag, man zeur niet, ik ben nervus. Z' nuwachtig. Dus je denkt dat we er ingaan. Ingaan, ingaan, leuter niet, waarom zouden we er ingaan, je bent besjokke geloof ik. Dus Ach jij met je dus, weet ik het, weet jij het. Voetbal is voetbal, en een bal is nog steeds rond. Een Zon-, Maan- of IVIelkweg-vërdüistering kunnen ze voorspellen, een uitslag van een voetbalwedstrijd nooit. Als je zeker denkt te winnen, krijg je op je pantalon, en als niemand je kans geeft, ga je met de puntjes strijken. Maar je hoort toch algemeen vertellen dat Ajax kampioens-moe is, en als het je niks kan bommen dan •Ga jij met Opoe kienen, Jan Saliesok, je kan wel hooren dat je nooit getrapt hebt. Zou je nou heusch denken dat een speler zich in zoo'n wedstrijd zich niet tot het uiterste gaf, ach jong ga visschen. Ja, na een wedstrijd waarin niets lukte, en je verspeelt een punt, moppert een speler graag en dat eindigt dan meestal met de troóstrede, ,,wij zijn nu al zoo dikwijls kampioen geweest, laat nu een ander eens met dë eer strijken". Maar eenmaal weer in het veld, kun je er op rekenen dat diezelfde speler z'n uiterste best zal doen, de puntjes binnen te halen Nee met die kletskoek behoef je bij mij niet aan te komen. Ach du lieber, die wedstrijd van verleden jaar tegen Blauw-Wit. Om te zoenen b'oeder, om te zoenen. Da,ar kunnen heusch geen tien International-games tegen op. Ik zag mannen met baarden, joch, die snotterden van emotie. Wandelstokken werden kapot geramd en Borselino's, Statsons, en andere dopjes de lucht ingesmeten. Ik zelf had een juffrouw dhr kalotje met pruiken al in m'n tengels, en zelf had ze d'r valsch gebit ingeslikt En dat knarsetanden van de tegenpartij. Sodemerammel 't Leek wel of er een heel regiment ruiters over een nieuw kiezelpad galoppeerde. Ha die derde goal van Brókkie. Om te zuigen, om te zuigen. Dobbel, dobbel en nog eens dobbel. O, je kan niet pokeren hé. M'n flanel dreef en m'n boord leek wel een vaatdoek. Met Koolhaas .VJ L A. F. C. AJAX danste ik een Fox-trott en z'n halve demitje bleef tusschen de stoel klemmen Stiekem laten klemmen en we dansten door. Ons clublied daverde langs de Overdekte-, 'Open- en Staan-tribunes en Eiken hout was en is nog steeds hikenhout. Dus Zondag Loop naar de weet ik het weet jij het maar ik ben toch zóó zenuwachtig. Als ik nu aan Zondag denk, Dan trillen al m'n nerven. Dan zweet ik als een oud stuk kaas, Dan rijst m'n haar te berge, Dan kluif ik al m'n nagels af, En vloek ik kort en krachtig, Dan slik ik.tubes Asperin, 'k Ben toch zóó zenuwachtig. Maar Boertje staat weer in de goal, En Fons en Frans er vóór," Met Henk, met Joop, André de Kruijf, Daar komt geen sterv'ling door, En Theo, Hein, Frans en van Dort, Zijn allen snel en krachtig, En eikenhout is Eikenhout. 'k Ben niet meer zenuwachtig TRIC-TRAC. J,...,.......J........ Vrijdag's clubavond in »de Poort van Muiden4. Een gezellig clubleven is een factor voor véél overwinningen, bezoekt dus deze avonden ge regeld. Diverse sportbladen liggen stééds voor de leden ter inzage. Ook ontvangen we geregeld wedstrijd verslagen »Ajax Ic betreffende, van alle Neder- landsche Bladen. Twee prachtige Wilhelmina-biljarts. Dam, schaak en kaartspelen. De Dames en Heeren die van een Dansje hou den, kunnfen dien avond hun hart ophalen, daar we nacht-permissie aangevraagd hebben. Bal onder leiding van »Henk«. Pracht prijzen. De Clubavond-Commissie.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1922 | | pagina 2