»Mi mi M MJ NO. 14. DINSDAG 1 MAART 1921. 4QE JAARGANG. Dankbetuiging. I Het Ajax-Bestuur, erkentelijk voor de inge komen gelukwenschen in verband met het door ons eerste elftal behaalde Westelijk eerste klasse kampioenschap, zegt hiervoor hartelijk dank. J. J. GROOTMEIJER, Secretaris. I Ajax-Blauw Wit -M Mixeö-Pickles. I vlr Het Bestuur besloot onze werkende, adspirant en ondersteunende leden in de gelegenheid te stellen eenige plaatsbewijzen voor den wedstrijd Ajax- Blauw Wit, voor jamilieleden en bekenden te koopen. Hiervoor zal zitting gehouden worden in de boven zaal van Café Oost-Indië, Middenweg, alhier, op Dinsdag 8 Maart as ,des avonds van 81/2—101/z uur. Natuurlijk worden alleen een paar plaatsen ver kocht op vertoon van het bewijs van lidmaatschap. Overbodig er op opmerkzaam te merken, dat het op strajje van royement verboden is de plaatsbe wijzen tegen een bedrag, hooger dan de geldende prijzente verkoopen. Natuurlijk zal het Bestuur streng toezien dat deze bepaling nageleefd wordt. J. OUDHEUSDEN, Zeilstraat 40. Penningmeester T* Ajaxvictrixl De Ajax-Blauw Wit emotie ligt in het water Het is fini Ajax slaat V. O. C. Spartaan slaat Blauw Wit. Twee geweldigheden.; ;En Ajax is kampioen Kampioen van het Westen, seizoen 1920/1921. Heil Ajax, heil Laat de Ajax-marsch dond'rend weerklinken. Acht en veertig goals voor en negentien tegen. Wie doet je wat l Den Pelserianen lof en eere. Het was 'n toer, dit seizoen. De race was ongemakkelijk zwaar, doch de eindspurt was.... 'n pleziertochtje. Blauw Wit struikelde over de Spartaan. Heden middag I Terwijl de Blauw Witters met een 21 achter stand gingen rusten, schetterde Veen door zijn spreektrompetV. O. C.—Ajax O1 1 En de jongens juichten en de Ajacieden lachten zoo stiekempjes in de respectieve vuistjes en dachten hard gaat-ie Op de Blauw Wit-enthusiasten werkte natuurlijk de mededeeling als een köudwaterstraal. Blauw Wit achter Ajax vóór 1 Dat gaat mis En het Is misgegaan. Het werd een begrafenis-stemming op de Blauw Witte tribune. De kampioens-illusie werd ten groeve gedragen I

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1921 | | pagina 1