fr =V Van onze Enquêtecommissie. Men zegt in de kleedkamers IV. 22 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Na uitreiking van de prijzen togen wij ter vliegdemonstratie. En wachtten daar tot in den nacht op den. gekkensprong. De man is heelhuids terechtgekomen, doch naar verluidt hebben tal van Ajacieden het zonder eten moeten stellen Intusschen onze dank aan het Ajax-Bestuur voor de gratis-entreesVoor volgende demonstraties houden wij ons aanbevolen. 'n Kermis of 'n wielerbaantje 31/8/20. vl/ Voorgesteld als werkend lid A. de Vries, Weesperzijde 22 gaf zich op. A. J. C. Heijman, Prinsengr. 380 door het Bestuur. J. Hageman, Javastr. 4 door J Couzy en L. Aarsen A. C. Bakker, Haarl,weg 61 door het Bestuur. C. P. Hoogland, Reinwardstraat 78, door W. F. Koningsveld Jr. en J. J. Grootmeijer. J. Schravemaker, Rozengr. 14 door N. Brunner en J. J. Grootmeijer. J. D. Geudeker, P. Vlamingstr. 18 door C. Geudeker en J Grootmeijer. Melcher Tilmes, Brederodestr. 2 door L. Aarsen en J. L Smit. H. Bourgogne, Zwaluwenstr. 23 door L. Aarsen en J. L. Smit. W. Kemper, Rustenburgerstr. 381 door L, Aarsen en J. L Smit. J. G. Galis, ie Jan Steenstr. 78 door L. Aarsen en J. L Smit C. de Jonge, Rechtboomsloot 71 door L Aarsen en J. L. Smit. A. Schillemans, Rustenburgerstr. 383 doorL. Aarsen en T. L Smit. G. J. Roos, Kinkerstr. 39 gaf zich op. G. de Heer, Kanaalstr. 96 gaf zich op. H. C. M. Melcher Tilmes, Kanaalstr. 125 gaf zich op. J. R. Groenstad, Kerkstr ^350 door Buitenkant. W. Briining, 3e Oosterparkstr. 146 door J Strasser en J. Grootmeijer. J. Jager, Warmoesstr. 1 gaf zich op. D. Immis, v. Beuningenstr. 11 door Gebr. Wiggelaar. J. W. Graber, Frederik Hendrikstr. 146 door Gebr. Wiggelaar. J. A. Bamberg, Vrolikstr. 309 door W. Meijer en J. Pelser. C. F. Rombout, Vliegkamp Soesterberg, gaf zich op. A. v. d. Kreek, J. v. Campenstr. 113, gaf zich op. Als adsp -lid: M. Israel, Ruijschstraat 102, gaf zich op. O. v. Haarlem, Spoorbaanstraat 102 gaf zich op J. de Groen, Haarl.weg 35 door Gebr. de Boer. F. J. v. d. Meijden, Prinsengracht 350 door gebr. Pelser. K. Jonkhout, da Costakade 209, gaf zich op. W, Bijl, J. v. Lennepkade 159 door F. W. Aarsen en F. Dukker. H. Bijl, J. v. Lennepkade 159 door F W. Aarsen en F. Dukker. G. P. Berkenhauer, El. Wolffstraat 8 gaf zich op. F. Bruynesteijn, Kraaipanstraat 28 door J. Bruyne- steijn en Grootmeijer. A. Montezinos, Amsteldijk 80 door B. Scheffer en Grootmeijer. J. Beerman, Soendastraat 8 door C. Geudeker en Groot meijej. C. van Dam, Dapperstraat 14 door C. Geudeker en Grootmeijer. D. Busnach, N. Achtergr. 2911 gaf zich op. J. Jutte, Iepenplein 20III gaf zich op dat onze onderlinge wedstrijden op 31 Aug. jl., ondanks het slechte weer, een volkomen succes waren, dat we Jan Schoevaart voor zijn initiatief wel dankbaar mogen zijn, dat „Boertje*', onze ex-halfback-linie- speler uit Ajax IV, de plaats van Jan Smit in het Ajax I doel zal innemen, dat deze speler daar uitstekend voor ge schikt zal blijken, dat men echter durft te beweren, dat Tempel uit Tubantia en zelfs Göbel candidaat zijn voor de vacature van den reconvalescent Smit, dat het Kruislaan-terrein op 15 Sept. a.s. weer voor onze elftallen beschikbaar is,

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1920 | | pagina 6