SCHUTTINGVLAKTE voor Reclame doeleinden te huur. (r~ Nadere inlichtingen bij J. OUDHEUSDEN, - Zeilstraat 40. 16 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX We staan paf en zien met belangstelling het moment tegemoet waarop dit elftal zijn toeren ten toon spreiden zal onder de auspiciën van den circuskoning Hagenbeek of een andere specialiteit op het gebied van publiek-vermaak. Dat elf Ajax- menschen zich voor dergelijk kermis-gedoe leenen is al zeer betreurenswaardig 11 Regen. Regen, als maar regen. Eerst een klein beetje, dan een flink buitje, dan een reuze bui, dan een wolkbreuk. Op de straat zijn de jongens aan 't polstokspringen, een ander heeft een tobbe gemoerd en speelt tolhuispontje. Een grient er om z'n zwembroek, terwijl een tiental veelbelovende knapen aan het pootjesbaden zijn met hun schoenen aan natuurlijk, omdat het zoo koud is. Een oude juffrouw haar waterleiding is gesprongen en 't mensch doet alle mogelijke moeite de buis in het trapportaal plat te slaan. Eerst slaat ze zich een bloedblaar en dan mept ze nijdig der duim plat. Juffrouw van eén hoog achter kijft dat ze de heele boel verurineert. Een paar dronken sadladders staan er doezelig naar te kijken: Wat doen ze Amerika ook droog te leggen, hikt ie, nou hebben wij de last er maar van, juffie haal je poessie binnen, het saust weer. Nijdig mept ze de deur dicht en de heeren laveeren verdei;, onder het zingen van, varen over de van Levie, schooner tijd bestaat er niet. Uit verveling ga ik een liedje fabriceeren. Regen, Regen, niks als regen, Jonge wat is 't weer toch slecht. Dat komt beweert een grappenmaker, Amerika is drooggelegd. Regen, Regen niks als regen, Ieder weerbericht ten spijt, Voor de Bioscoop en melkboer Is het nu een „reuzen" tijd. Als het in zoo'n tempo doorsaust, Overstroomd ons mooi terrein. Daarom niet getreurd hoor luitjes. Dan maken wij een zwembassin, Zwemmen is gewoonweg zalig, 't Is beslist een mooie sport En dan maken wij een springplank, Boven op het scoringbord. Ook de dames profiteeren, Van het heerlijk hemelnat. Sport heeft lak aan alle preutschheid, Dus leve het gemengde bad. Voor de Ajax-kas is zooiets Dan ook absoluut geen strop. Integendeel, we slaan de entree's Dan ook vrij beduidend op. Trainer Reynolds houdt een oogje, Op het groot gemengde bad, En onderwijst de aspiranten, Aan de Ajax-hengel-lat. Scheldt je uit, voor boterletter, Dat je er geen snars van kent. En hij vischt je pas naar boven Als je vol geloopen bent. Ja de voetbalcompetitie, Zijn we dan natuurlijk kwijt. Maar dan zorgen we eenvoudig Voor een visch of zwemwedstrijd. Als je dan haar Aiax toegaat, Nou dan heb je schik voor twee, Neem dan niet alleen je zwempak, Maar ook je hengellatten mee. TRIC-TRAC

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1920 | | pagina 8