Van onze Enquêtecommissie. IL Aangenomen als w.l.: Afgewezen de cand. adsp.-leden: Mixeö-Pickles. 'n Regenachtige Zondagmiddag. J\ I 14 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX dat Ajax volgens de reclame biljetten op i4Augjl. in het Stadion tegen het Nederlandsch elftal zou spelen, dat het niet fijn is om 't Amsterdamsche publiek zoo bij den neus te nemen, dat Ajax nl. in het geheel niet toegezegd had tegen het Nederl. XI-tal te spelen, dat ondanks alles in de laatste 30 minuten van de wedstrijd en bewezen werd, dat onze spelers het nog niet verleerd hebben, dat alle Ajax-menschen vertrouwen hebben in de capaciteiten van de Natris en v. Dort, dat we dus hopen, dat zij Ajax in het Nederl. elftal schitterend zullen vertegenwoordigen, dat op de laatste vergadering den adspirant- elftal-kampioenen een medaille werd beloofd, dat ze er nog steeds vies naast grijpen, dat het dus tijd wordt die dingetjes uit te reiken, dat we anders langzamerhand vergeten welke jongelui zoo schitterenn het kampioenschap der geheele adsp.-competitie wonnen, dat vanaf heden niet meer op het eerste veld geoefend mag worden, Praatjesmaker. 'o A. de Wit* 3e Leliedwarsstraat 15. A. Kreuger, Commelinstraat 58. A. Mol, Vrolijkstraat 399 Joh. H. Rang, Singel 349. B. J. Heyssel, ie Jan Steenstraat 122. E. E. Hulsebos, P. Aertszstraat 100. S. Bakker, 2e Sweelinckstraat 20. J. F. Aué, Veerstraat 59 F. R. Rutte, Rustenburgerstraat 229. M. Wessel, Vrolikstraat 133. C. Langenhoff, N. Z. Voorburgwal 153. F. Pistoor, Egelantiersgracht 65. J. J. Polak, 2e Jan v. d. Heijdenstr. 87. E. W. de Vlugt, Zeeburgerdijk 60. C. J. Wigman, Bellamyplein 8. Als adsp -lid: A. v. Klaarbergen, Kinkerstraat 166. P. G. van Eisden, ie Helmerstraat 162. J. Mulder, Prinsengracht 343. E. v. d. Zwaan, Dapperstraat 36. W. F. Dukker, Soendastraat 27. J. Altvater, Haarlemmerdijk 165. H. Faas, H. F. Dukker, R. Blits en D. Perels, daar deze candidaten te jong bleken. Voorgesteld^ als werkend lid: A. de Vries, Weesperzijde 22 gaf zich op. A. J. C. Heijman, Prinsengr. 380 door het Bestuur. J. Hageman, Javastr 4 door J. Couzy en L. Aarsen. A C. Bakker, Haarl.weg 61 door het Bestuur. C. P. Hoogland, Reinwardstraat 78, door W. F. Koningsveld Jr. en J. J. Grootmeijer. J. Schravemaker, Rozengr. 14 door N. Brunner en J. J. Grootmeijer. Als adsp -lid M. Israel, Ruijschstraat 102, gaf zich op. O. v. Haarlem, Spoorbaanstraat 8 gaf zich op. J. de Groen, Haarl.weg 35 door Gebr. de Boer. 4- II. Gewoon beesten-weer vandaag't Plast tegen de venters. Er komt niets van vliegen, wielrennen, cricketten.en van al dat moois waarvan keus te over was vandaag. Vliegdemonstraties op de Ajax gronds! Heerlijke deadleafs boven de Ajax-tribunes 1 'n Zalig gezicht die brutale rakkers van vliegeniers'als verschrompelde blaadjes naar de aarde te zien tuimelen. We hadden ons al gespitst. Maar 't zal niet gaan'n Weertje als 'n gieter en dus huis-arrest. We staren door ons venster in de stroom-regen daar buiten. Hier en daar laveert een eenzame door de modderstraat en 'n' rampzalig IJsco-manneke staat zich op het pleintje voor ons huis te verergeren aan den zwarten regenhemel, die als 'n lijkvloers boven de stad spant Rainy rainland! Dat is dan voor je Zondag! Wij grijpen 'n courant Lezen het opwekkende wereldnieuws, Oorlog, moord, doodslag, roof, plundering.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1920 | | pagina 6