:=si Clubbericht. Het Kampioensfeest. j IC Mixeö Pickles. 58 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX ■■■■iiaiiaiMUMiBMiaaa .1*1 A.s. Zondag wordt gespeeld: Ajax V— T.O.G. I, 2 uur, veld I. XII - Bijenkorf, 2 II. D.E C. adsp.Ajax d adsp., 10 uur, veld II. vk E 1 Wij verwijzen naar de .aan het hoofd van het blad gedane mededeeling betreffende secretariaat en secretariaat Elftallen-commissie. De Clubavonden zijn gedurende de zomer maanden opgeheven. Nieuwe leden worden in het 15 Juli-nummer gepu liceerd. J J. GROOTMEYER, Reijnier Claeszenstr. 2 Secretaris. Wij vernemen dat de Commissie, belast met de regeling van het Kampioensfeest, zich voorstelt dit te doen houden direct 11a terugkomst van onze spelers uit Scandinavië, n.l óp Zaterdag avond t; Juli a.s. De Commissie heeft voor dien avond beslag gelegd op het Concertgebouw met de daaraan grenzenden tuin, waar de volgende feestelijkheden plaats zullen vinden. In de groote zaal zal gelegenheid zijn voör bal, terwijl een cabaret de feestgenooten aange naam zal bezig houden. In den tuin zal van 8—12 uur een concert gegeven worden, waar schijnlijk door de Weerbaarheid. Verder zal in den tuin een z g. kermesse d'été zijn, o azullen tal van vermakelijkheden, als schiettentjes enz. de stemming tot het hoogtepunt voeren. De heer J. Th. Geerlings welke als erkend feestleider de regeling in handen heeft, verzoekt een 20-tal Heeren als orde-commissaris bij dit feest te willen optreden en ziet gaarne opgaven tegemoet aan zijn adres, Muntplein 2. In ons volgend nummer komen wij.nader op ons kam pioensfeest terug. vjz E S I jk. E 'b XXIII. Bredaniania! Ik heb 't onuitsprekelijk voorrecht gehad, op deze reis- kennis te maken met onzen medewerker Elzorro. Hij is 'n blanke jongeling snor-loos, hevig roode wangen, hoekige, vierkante figuur, zware basstem, onrustig type in 'n spoortreincompartiment, het welk voor de groote denkbeelden des Heeren Elzorro te nauw en te petieterig is. Overigens onze redactie mijne felicitatie met zulk een medewerker. Verzoek echter, waarde redacteur, dezen zorro evenveel te pennen als te praten en ons clubblad wordt zoo dik als de bijbel. Met Elzorro en nog eenige gasten van N.A.C. hebben wij Breda bezichtigd. Het leven is kort en Breda is klein. Om tien uur gaat de lamp uit en alles is bij „moeders". Behalve dan voor de kenners, en voor hen die weten waar Abraham de „Voorburg" haalt. O, ZOO: 'n Pracht van 'n mets. Ongelooflijk rapide ge speeld. Wij stonden, clubje-Ajacieden, voor de „aandee- len-tribune" en keken en keken Kleine Kooge waagde er dikwijls 'n oog aan Wat 'n spel! Fameus. Wij bleven onder stramme bekoring. Jubelden bij de goals en transpireerden van 't kijken Breda is 'n joyeuse noot in ons seizoen 18-19. Gek, dat bij al die hitte toch één manneke zich in de kou zette. Dat was de fluitist Krasnapolsky Film van lachende kampioenstoeten! Dertig N. V. B.-strijdjes. Not beaten! Wie doet je wat! Reijnolds in z'n sas! Vele speeches. Hulde aan het bestuur, hulde aan de pers

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1919 | | pagina 2