V- Verloren. Laatste bericht. Twee Ajax-leden geschorst. Banden 2e Jaargang. De Feestcommissie. De Scandinavische toer. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AjAX oefen- of seriewedstrijden worden in verband met het beëindigde seizoen afgewezen. Eenige o 1. verzoeken toegelaten te worden met opgave van redenen, tot de overdekte tribune. Wordt aangehouden tot de volgende bijeenkomst. Een verzoek tot opheffing royement wordt voor kennisgeving aangenomen daar het geroyeerde lid eerst zijn schuld dient te voldoen. Het protest .van Wilh. Vooruit inzake prijzen voor Holland-Zweden wordt niet ondersteund. De N.V. IJscompanie vraagt machtiging tot het verkoopen van ijs op de terreinen, hetgeen niet wordt toegestaan. Verschillende brieven van den N.V.B. worden behandeld. Wielerclub „Ajax" verzocht mededeelingen te doen op ons bord op het veld en in ons Club orgaan. Aangezien het Bestuur niet direct kan symphatiseeren met dergelijké onder-vereenigingen in onze organisatie, wprdt besloten dit verzoek af te wijzen. Inzake Ajax A. F. C. zijn eenige verzoeken binnengekomen des avonds te spelen. Afgewezen, daar reeds eenige duizenden kaarten verkocht zijn aan p'ersonen welke rekenen op een midd^gwedstrijd. Ons eerelidHr. Stallman, wederom in Neder land aanwezig, bedankt voor de uitnoodiging voor 'de kamp.ipenswedstrijden. Muziekvereeniging ,,Diemer Harmonie" houdt zich aanbevolen voor het geven van marsch- concerten op ons terrein. Waar evenwel het Watergraafsmeersche Fanfarecorps zich tot ieders genoegen laat hooren, kunnen wij daarvan geen gebruik maken. Een assurantie-firma wil onze leden, welke naar Scandinavië gaan, verzekeren. Afgewezen, zijnde in strijd met de amateursbepalingen. Go-Ahead zegt dank vóór Ónze gelukwenschen, inzake haar 4de Oost-kampioenschap Ons lid Jan v. Dort zegt de vereeniging dank voor het ontvapgen geschenk ter gelegenheid van zijn huwelijk. Verschillende leveranciers van materieel, enz. enz bevelen zich aan en wijzen op billijke prijzen. Voor kennisgeving aangenomen. Eenigé organisaties verzoeken om onderhuur van onze velden wat uit dén aard der zaak on mogelijk kan toegestaan worden. Een verzoek van een der ouders van een ad'sp. lid om tot ondersteunend lid toegelaten te worden^ wordt aangehouden. Tal van winkeliers, welke zich aanbevelen tot voorverkoop van plaatsbewijzen zal bericht worden, dat geen voorverkoop meer gehouden wordt. De Heer Geeriings spreekt namens de Feest commissie en doet eenige mededeelingen. Hij kan nog niet met een eenigszins omschreven plan komen. Ten slotte wordt de kwestie afgevaardigden I A vereenigingen voor de Algemeene Verg; van den N.V.B. besproken en de benoodigdë candi- daten gesteld. Wegens het vergevorderde uur sluit de voor zitter de vergadering te middernacht. Op Clubavond, Vrijdagavond ^3 Mei j.l. een portemonnaie inhoudende eenig geld. De eerlijke vinder gelieve zich aan het adres Clubblad te melden. In verband met de ongeregeldheden tijdens Ajax—A.F.C. heeft de N.V B. twee leden van ons eerste eftal voorloopig geschorst. Deze schorsing geschiedt zonder dat de betrokken scheidsrechter een klacht tegen een der spelers heeft ingediend 1 In ons volgend nummer komen wij op deze onverkwikkelijke geschiedenis terug. De, Firma JESSE deelt mede, dat alle bandjes nog niét afgehaald werden. Men deelt ons mede, dat de Feestcommissie een dezer dagen vergadert om het Kampioens feest te regelen. Wij vernemen, dat ook Jan v. Dort zal mede- gaan. Reynolds is een pas door Duitschland ge weigerd. Hij zal waarschijnlijk den tocht over zee maken.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1919 | | pagina 4