T I Varia. '7 7 7 7 Kampioenscompetitie Intermezzo. Een Vriendelijke uitnoodiging. Dames-voetbal. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 49 Staat hij daarom in de gunst Van den bal die op z'n wenken Danst naar waar het hem belieft, Moeten w' aan hypnose denken Als 't leer naar de Natris vliegt, Zie je Henk naar binnen zwenken Trapje met z'n linkervoet Naar de lijn, zoo gaat-ie goed. Hordijk kent de voetbalsport. Alles heeft-ie in de gaten Jan de Natris en van Dort Weten er van mee te praten! Hordijk goochelt met den bal De rechtsbuiten snapt hem al. Als de wind snelt hij naar voren, Daar vangt hij het leder op. Moet je dat gejuich 's hooren 't Ajax-veld staat op z'n kop. Aanstonds gaan ze 't doel doorboren Wie-de kans schiep, och het meest Is het Hordijk weer geweest 11 P. KL. Hieronder volgt de eindstand van ons 2de elftal in de Reserve Westelijke Eerste klasse B Uit het staatje spreekt dat Ajax II en Haarlem II beduidend sterker bleken dan de andere elftallen. Met een voorsprong van 4 punten op Haarlem II en met een beduidend beter doel-gemiddelde, 409, tegen Haarlem II 37 17 bereikte ons 2de elftal ten slotte de eerste plaats. Hercules II degradeert dus, evenals Hercules I, naar de lagere klasse. gesp. gew. gel. verl. punt. v. teg. Ajax II 12 12 O O 24 40— 9 Haarlem II 12 IO O 2 20 37—17 H.F.C. II 12 4 I 7 9 22 30 BlauwWit II 12 4 O 8 8 32-24 U.V.V. II 12 3 2 8 16—42 A.F.C. II 12 3 2 8 17—18 Hercules II 12 3 1 164o Reserve eerste klasse. Ajax 11 1 1 0 0 2 9— 2 D. F. C. II 1 0 O 1 0 2— 9 Stadion-tribune. A. F. C. scoort de tweede goal tegen Be-Quick. Stand 21. voor A. P\ C. De roodhemden op de eerste plaats in de KampioenscompetitieSpannend moment voor A. F. C.'s doel. Supporter met groot rood-zwarte strik op z'n colbertje krijscht: Hup A. F. C., vooruit dan Kampioenen van Nederland 1 Stem van de jongens-tribune boven alles uit: Soo lang zal mijn arremoed duren!!! Twintig minuten later: Stand 3 2 voor Be-Quick. De jongen had gelijk, lang heeft hij niet in de dalles" gezeten. Wij werden een dezer dagen door de volgende uitnoodiging verrast Mijnheer zou ons 1 eltaat Zondag 4 Mei een wedstijd kunnen speelen tegen 1 van u eltaallen zou dezen wedstijd op u terein kunen gespeeld worden zou u mijn met de volgede spost het antwoord kunen schrijven in midels teeke ik met sproetgroete. N. N. Lieve dames een moment, 'k Wil hier een nootje kraken, Om 't dames-voetbal in ons land, Meer populair te maken, Dus Jenny, Zus, Cato en Cor, Marietje, Dol en Kaatje, Laat mij nu eventjes aan 't woord, En staak je mode-praatje. Als Jan of Wim langs 't lijntje treint, Je door hun spel verbazen, Dan klap jullie de handjes zeer, Ën beef je van extase, Maar, als er een een kans verprutst, Door slordig naast te trappen, Dan zucht je, was ik maar een MAN, En 'k zou het beter lappen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1919 | | pagina 5