de bal. De plaatsbepaling. De Firma JESSE deelt ons mede, dat zij ook voor den thans geëindigden Jaargang bandjes zal doen aanmaken. Bestellingen spoedig in te zenden. De prijs kon ons nog niet worden mede gedeeld. Enkele ontbrekende exemplaren kunnen nog aangevuld worden. I i INDRUKKEN. Ijs. -J) 12 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Bij jou vind ik m'n levenslust, 'k Kan uren met je spelen, En met m'n ouwe voetbalschoen, Je bruine wangen streelen, Ik hol m'n eigen soms een mik, En volg je door het dikste slik, Om je nog maar even, Een flinke trap te geven. Voor jou laat ik m'n glaasje staan, Zóó min ik je, potdome, En zit soms uren^in den trein, Om naar je toe te komen, Ik hol, ik draaf en galoppeer, Maar steeds ontglip je mij toch weer, En dikwijls krijg ik, hoe gemeen, Om jouw bezit een blauwe scheen. Soms véél je al m'n trappen niet, En barst je uit-elkander, Maar 'k troost me in een ommezien, En neem héél vlug een ander, Dan blaas je met een sis-geluid, Je allerlaatste adem uit, Terwijl ik héérlijk wat een grap, Op je doode lichaam trap. TRIC-TRAC. ,,Hè, hè. of je nooit komt!" De laatkomer ploft neer op een bank stoort ^zich niet aan de bevelen der anderen, wat voort te maken.... Integendeel! „Da's een fijne secretaris die me nou hebbe l Op m'n aanschrijving zet-ie eerst,,Op óns terrein maar das fout en hij maakt ervan ,,op hun terrein'' dat krabbelt-ie weer door en nou staat er; „op hen terrein" (Gehoord op 't Kruislaan-terrein). Bandjes 2e jaargang. De sneeuw- en ijsgoden zij hebben ons niet behoed! Helaas?! Weg met den voetbal.... voorloopig! De voetbalschoenen het shirt de heele boel ligt in een hoek veracht, ver geten, verlaten Verlaten liggen ook de velden bedekt met een wit kleed een lijkkleed doodsch. wit! Maar op de slooten er om heèn is het al leven en vertier daar rijden ze krabbelen en zwieren ze daar doen ze beentje over Soort zoekt soort! En ze hadden elkaar gevonden de Ajacieden. De juichtoon daverde nu over de ijsvlakte. Daar zag je ze van alle elftallen haast Ajax allemaal Ajax! Een locomotief voorop Links links links rechts één twéé. Gek een speler uit vijf een „reuze-voet baller" schaatst niet zoo goed als een aspirantje of iemand uit elf. We verwachten niet, dat een bijzonder snelle „looper" het op de schaatsen tegen een „luie speler" niet kan bolwerken. Daar gaat-ie - de Ajax-sliert. Neen! Ze vergeten hun club niet al is de voet bal officieel en officieus een paar weken opge borgen. Ze zullen weer terugkomen op de velden en ze zullen ze weer verwenschen die breede slooten waarop ze nu zoo'n. schik en leut hebben. W. 4-2-'19. VLINDER. E E Nagekomen bericht, j E vj/ E Wedstrijdprogramma voor Maart a.s. 2 Maart: Ajax II-H.F.C. II. 9 Ajax I-H.V.V. I. 16 U.V V. I-Ajax I. Ajax II-Hercules II. 30 H.B S. I-Ajax I.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1919 | | pagina 4