94 CSubbericht. j tJc j Van onze Enquêtecommissie 1 zfe I Van onze Elftallencomrnissie. i J Jaarverslag van öe A.F.C. Ajax Seizoen 1917/1918. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX A.F.C.. vrij volledig, gaf overigens hard kamp, doch het liep den roodhuiden waarlijk niet mee. Met dit al zullen we ons Zaterdag a.s. te meten hebben met Bredania, de kersversche Zuidelijke Eerste klasse. Wij gelooven aan een overwinning der oilmen en hebben zelfs een idee, dat ons volgend clubblad-nummer bizonder goed nieuws brengt over de prestaties der Ajaxieden in deze openingswedstrij den van het nieuwe seizoen. Uitslag: A.F. C. I Ajax I. 0-3. Scheepvaartbeker. W edstrijdprogramma. Zaterdag 31 Aug. 3.15 uur. Bredania—Ajax, Scheepvaartbeker. Zondag 1 Sept. 10 uur. (eventueel) Spartaan—Ajax. 3 uur. N.O.A.D.Ajax te den Bosch. 3 uur. Sloterdijk—Ajax-combinatie. 10 uur. Sloterdijk adsp.—Ajax adsp. Athletlek Stadion. Deelnemers wordt verzocht om half twaalf present te zijn. Reclamebiljetten. Geen aanvragen voor nieuwe adressen meer te zenden daar deze onbeantwoord zullen blijven. Clubinsignes. De officieele rood-witte insignes zijn bij onder- geteekende verkrijgbaar tegen inzending van postwissel ad. f0.75 waarop vermeld „Clubinsigne" Contributie. De Heer de Munnik deelt mede, dat alle diploma's ter incasso gingen. Men gelieve dus geen postwissels meer te zenden. Bij afwezigheid gelieve men het bedrag uit te leggen ter voorkoming van dubbele dispositie-kosten. Nieuwe w.l., welke voorheen voor andere clubs uitkwamen wordt dringend verzocht met spoed dispensatie aan den N.V.B. of A.V.B. te vragen. Het adres N.V.B is Postbus 414 den Haag, dat van den A.V.B. is de Heer H. D. Dade, Hzn., te Enkhuizen. Mocht onze vereeniging door niet aanvrage dispensatie beboet worden, dan wordt deze boete op de overtreders verhaald. Terreinkaarten. Deze toegangsbewijzen, geldig voor alle com petitiewedstrijden worden het komende seizoen beschikbaar gesteld ad. f 10.- per persoon overdekte tribune en f5.— per persoon onoverdekte tribune. Postwissels aan het adres van den Heer Tj. de Munnik, Adm. de Ruijterweg 194, Alhier. Diploma's. Dringend verzoek zorg te dragen dat de diploma's niet verloren gaan, daar het bestuur heeft besloten geen duplicaat diploma's af te geven. Ledenlijst. Bedankt als o.l. de Heeren J. H. Kuckülus, J. G. M. Hogers Jr. als w.l. E. A. Kok. Het verzoek van de Heeren H. Timmer, E. A. Koot, A. F. J. Heinhuis om van o.l. tot w.l. te worden overgeschreven is door de Enquêtte-Commissie niet toegestaan. Reijnier Claeszenstr. 2. J. J. GROOTMEIJER. Telefoon Z. 5005. Secr. Clubavonden. Deze vangen aan op Vrijdag 6 Sept. a.s. in Café Former. Voor een betere lokaliteit is gezorgd. Adres H. R. Reijenga. Men wordt verzocht nota te nemen dat het telefoonnummer van den Heer H. R. Reijenga is vervallen. Telefoon terrein. Het terrein wordt binnenkort telefonisch aangesloten onder nummer 504 Zuid. Commissaris van materieel. Op de j 1. gehouden ledenvergadering werd de Heer M. J. Koolhaas als commissaris van materieel benoemd. Men wordt verzocht alles deze zaak betreffend aan dezen Heer te richten. Aangenomen als werkend lid de HeerenJ. Francois, J. Pach, D. Knegt, H. F. Raatsie, F. Fabeling, C. Oudkerk. A. M. Burbach. J. L. Stam, F. Zwerver, J. J. Staal, C. Kreuger, K, Tangerman, A. J. J, van Gooi, D. van Asselt, H. Talboom, W. H. Dronkers, J. Helt, H. Delsen, M. Brink, H. de Vries, A. Visser, J. P. J. Blijboom; als adspirant lid de jongeheeren: J. van Meijer, H. L. Pach, F. van Veen Jr., G. van Parreren, P. C. Schutte, J. T. J. Raatsie, L. Visser, A. Raatsie, P. J. van Leeuwen, E. R. Hagelen, H. D. Smit, J. Schweppe, I. Zeehandelaar, P. Geestman, H. ter Veen, S. Bolle, C. Bruynesteyn, H. Lissauer, Ph. Paulsen. H. Harinck, G. H. Kellersmane, E. H. Hóhle; als onderst, lid de Heeren: H, J. Duijvis, Luit B. Hamers, Ph. van Zutphen, C. C. van Kasteel, J. Korsten J.Gzn., H. v. d. Koppel, J. J. Moolenschot, A. de Vries, J. Stroeve Jzn., Mej. A. H.Höhle, Mevr. R. Tak, A. J, J. Moolenschot, A. L. de Vlaming, O. G. Khouw, H. Waller, F. J. M. van Ogtrop, P. J. Reurop, J. van Meijer, C. H. Heij- mans, Dr. B. Schwaab, J. van Kasteel, S. A. Springveld, H.J. Keijser, J. G. v. d. Plaat, J. v. Zweden, P. Hesterman, D. F. Barends, J. Let- schert, B. de Haan, J. A. Visser, W. Verseef, B. Luza, J. B. Hesscn- hauer, J. H. Weber, C. A. van Beek, A. J. L. Bakker Jr., J, C. A. Jansse, P. v. Zutphen, Mevrouw M. Lissauer-Keesing, W. Olivier, G. Ger- bracht, A. v. d. Berg, P. J. v. d. Mey, P. Rademaker, J. Villhauber, C. J. Cladder, H. G, Raatsie, J. Overbeek, J. P. H. Meeth, Mej, R. Cauveren, Mej. H, Naming, Mej. M. M. de Groot, Mej. J. Dogener, Mey M. v. Corneval. F. J. de Waart, G. Melhado, M. Kunstenaar, L. F. A. v. d. Burg, H. W. Steeman, M. Frederikstad, Joh. Heijkoop. D. de Vos, A. J. du Buy, J. G. de Graaf, F. B. Schweers, P. de Kam, M. Hekster, N. W. de Groot. J. van Kreveld, A. van Kreveld, L. de Wolf, J. Kuipers, J. R. Wassenaar, E. H. E. Knipper, J. van Vessem, S. Glazer, P. A. Haringcarspel, L. Payne, J, J. Hollander, H. te Riele, D. Ochse Jr., Ph. Mortier, J. Slomper, J. de Weerd, A. Harmsen. J. H. v. Wil ligen, H Kisch. Oranje Nassaulaan 81b. M. J. KOOLHAAS, Telefoon Z. 3333. Secr. Enq-Commissie. De Elftallencommis.-ie vergadert binnen eenige dagen teneinde de elftallen voor de maand September vast te stellen. Verzoeken dienaangaande worden alsnog omgaande gaarne inge wacht. Oranje Nassaulaan 81b. M. J. KOOLHAAS, Telefoon Z. 3333. Secr. Elft.-Comm>'ssie. „Heil Ajax. heil rood-witte schare, Dappre strijders, fier en koen, Bevestigt Uw roemrijke mare, Driewerf heil, ons Kampioen." Mijne Heeren, De taak, welke op den secretaris Uwer vereeniging rust om in het kort de geschiedenis van het afge- loopen vereenigingsjaar aan het archief toe te ver-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 2