Eere-lid. Oefentijden. Ondersteunende leden. Terreinkaarten. Diploma's. Adspirantleden. Over te schrijven adsp. leden. Indeeling der elftallen. Van onze Enquêtecommissie, j l -M Athletiek. j Kampioenschappen van den N.V.B 92 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Afgevaardigden Gouden Hoofd en N. V. B.J. J. Grootmeijer, pl. verv. H. D. Dade. A. V. B.W. F. Egeman, M. J. Koolhaas, Tj. de Munnik, J. J. Grootmeijer. N. A. U. M. J. Koolhaas. De Heer Fr. Schocvaart werd met algemeene stemmen tot eere-lid benoemd. Men wordt dringend verzocht nota te nemen dat op de terreinen slechts kan worden geoefend: Op Woensdag en Zaterdagmiddag van 25 uur. Op Dinsdag en Vrijdagavond van 7 - uur. Geen nieuwe candidaten als o.l. voor te stellen daar deze ingevolge Besluit der Alg. Vergadering niet meer aangenomen worden. De vereeniging stelt terreinkaarten beschikbaar tot den prijs van f 10.per plaats Overdekte tribune, en f 5per plaats Onoverdekte tribune. De kaarten zijn geldig voor alle competitiewedstrijden. De penningmeester, de Heer Tj. de Munnik, Adm. de Ruyterweg 194, Sloten (N-H.) verzoekt ons mede te deelen, dat de diploma's zoowel voor werkende als voor ondersteunende leden 1 Sept a.s. ter incasso gaan. Zij, die vóór dien datum het verschuldigde bedrag aan hem opzenden, ontvangen de diploma's per post. Ter vermijding van dubbele dispositiekosten gelieve men het bedrag bij afwezigheid uit te leggen. De adspiranten ontvangen voortaan een diploma voor zich persoonlijk. Deze diploma's geven dus geen recht van toegang meer voor dames. De volgende adsp. leden hebben den leeftijd van 15 jaar bereikt en worden, indien na 14 dagen geen bezwaren bij ondergeteekende zijn ingediend, overge schreven tot werkend lid der vereeniging. L. Aarsen, J. Arnold, H. P. C. van Beek, A. A. Bogaard, W. Bruynesteyn, J. Buitenkant, J. Cohen, J. Couzy, A. M. Couton, J. Deen, H. Geestman, B. E. A. Kok, A. L. Lagard, A. A. Mechanicus, M. v. Nassau, J. J. v. Qpzeeland, J. M. den Otter, M. Segaar, D. Swaan, Chr. Tang, J. Visser, R. R. J. Vunderink, J. Wijnands. Ajax I is gedeeld in de Ie Klasse A metHaarlem, Blauw-Wit, Sparta, Hercules, H. V. V., U. V. V. D. F. C., H.F.C. H.B.S. V.O.C., Quick. Ajax II is ingedeeld in de Res. Ie Klasse B. met A. F. C. II., H. F. C. II., Haarlem II., Blauw-Wit II, U. V. V. II en Hercules II Ajax III is ingedeeld in de Reserve lie Klasse E met Blauw-Wit III. W.F.C. II, Amstel II, Hollandia II en Wilhelmina Vooruit II. De competitiewedstrijden vangen op 22 Sept a.s. aan. Reijnier Claeszenstr. 2. J. J. Grootmeijer, Telefoon Z. 5005. ie Secretaris. Voorgesteld als werkend lid de Heeren A. Visser, ie Jan Steenstr 37, door het Bestuur, M. Brink, Corn. Anthoniuszstr. 70 door H. J. Brink en J. J. Grootmeyer, P. H. Klarenbeek, Jac. v. Cam- penstr. 99, door het Bestuur, P. J M. v. d. Eijnde, Binnen Amstel 134 door het Bestuur, als ondersteunende leden de Heeren A. Cohen, Keizersgr. 4 J. Vosman, Rozenstr. 2. B. de Haan, Balth. Florisstr. 22 J Villhauber, Lam- pongstr. 2, alle candidaten door W. H. A. Gupfifert en Theo Brokmann. als adspirant leden de jongeheeren Ph. Paulsen, Schippersgracht 11, door het Bestuur, S. Bolle, Joden Breestraat 41, door G. H. Ziegeler en Th. Brokmann. Zondag 11 Augustus 1918. Onder begunstiging van fraai weder vonden Zondag j.l. op ons terrein de eindwedstrijden om het athletiekkampioenschap van den N.V.b.-plaats. De houdster van den fraaien beker, Sparta, heeft kans gezien zich ook voor dit seizoen het bezit van den eere-bokaal te verzekeren, dank zij vooral de uitstekende springprestaties harer vertegenwoordigers en het succes van Van den Heuvel, in het hinder nis-nummer, 110 M. Ajax wist zich in de rij der kampvechters slechts als vierde te plaatsen, hetgeen natuurlijk ook gevolg is van het feit. dat de rood- witten in Utrecht op het appel ontbraken. De verrichtingen der Ajacieden in deze wedstrijden beperkten zich overigens tot het estafettenummer (Ajax tweede 4 min. 54/s sec. achter H.B.S. in 3 min. 48V2 sec.), 110 M. hindernis (Bos 2e in 24 sec.) en hamerwerpen (Couton 4e met 18,11 M.) M.a.w. de meeste roodwitte inschrijvers trokken zich terug, en wel als gevolg van de Spaansche ziekte, die een ernstig beletsel bleek voor de deelneming van tal van athleten. Resumeerende, dus al weer geen succesdag voor de Ajacieden. k.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 4